Dvivamzdis kompresorius HL 340-90 + srovės valymo komplektas
Sandėlyje
| Variklio galia (AG / kW) | 3,0 AG / 2,2 kW |
|---|---|
| Oro rezervuaro talpa (l) | 90 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 340 L/min5,667 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 272 L/min4,533 L/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 97 |
| Įtampa (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Duobodinis kompresorius HL 340-90 10 bar 3 AG/2.2 kW 272 l/min 90 l
Kompresorius HL 340-90 yra tvirtas, duobodinis modelis su diržo pavarą, sukurtas intensyviam darbui sudėtingomis dirbtuvėmis. Dėl 3 AG (2,2 kW) galios, maksimalios darbinės slėgio 10 barų ir 272 l/min našumo, šis kompresorius yra puikus sprendimas oro įrankių naudojimui ir užduotims, reikalaujančioms didelės galios.
Diržo pavarą HL 340-90 ne tik padidina našumą prie sumažintų sūkių (1400 RPM), bet ir padeda aušinimui, kas prailgina kompresoriaus tarnavimo laiką ir padidina jo patikimumą. Diržo pavaros naudojimas leidžia lengviau aptarnauti, o atvira diržo rato apsauga užtikrina laisvą oro srautą, kas efektyviai mažina įrenginio darbo temperatūrą. Dėl to HL 340-90 modelis puikiai veikia ilgesniuose darbo cikluose.
Kompresorius aprūpintas dideliu, 90 litrų baku, kuris užtikrina nuolatinį pasiekiamumą suslėgtam orui net intensyvaus naudojimo metu. Dėl 230V įtampos kompresorius yra suderinamas su namų elektros instaliacija, kas didina jo universaliųjų savybių. Triukšmo lygis siekia 97 dB(A) ir tvirta konstrukcija daro jį praktišku ir patvariu pasirinkimu kiekvienoms profesionalioms dirbtuvėms.
Produkto pagrindinės savybės:
- Diržo pavaras: Padidintas našumas ir efektyvus aušinimas dėl atviros diržo rato apsaugos.
- Aukštas slėgis ir našumas: Maksimalus slėgis 10 bar ir našumas 272 l/min užtikrina patikimą oro įrankių naudojimą.
- Tvirta konstrukcija: Didelis, 90 litrų bakas leidžia ilgai dirbti esant intensyviems apkrovimams.
- Lengvas aptarnavimas: Diržo pavaras palengvina aptarnavimą, kas papildomai prailgina įrenginio tarnavimo laiką.
- Universalumas: Maitinimas 230V leidžia prijungti prie standartinės elektros instaliacijos.
Kompresorius HL 340-90 yra patvarus ir efektyvus prietaisas profesionalams, kuriems reikia ilgaamžio kompresoriaus darbui ilgesniuose cikluose ir intensyviose sąlygose. Dėl pažangios konstrukcijos ir tvirtų funkcijų tai yra patikimas sprendimas kiekvienai dirbtuvėms.



Purškimo valymo rinkinys – efektyvus smėliavimo ir valymo įrankis!
Šis purškimo valymo rinkinys yra idealus sprendimas smėliavimui mažiems ir vidutinio dydžio elementams, valymui ir medienos seninimui, taip pat rūdžių šalinimui iš metalinių paviršių. Rinkinį sudaro smėliavimo pistoletas 1/4" su 6-8 barų darbine slėgiui ir 250-300 l/min našumu, su 1 l talpa, kuri užtikrina tolygų ir efektyvų smėliavimą. Be to, rinkinys apima spiralinį pneumatinį žarną PU, 5 m ilgio ir 12 x 8 mm skersmens, kuris užtikrina patogumą ir mobilumą dirbant, taip pat mini oro filtrą 1/4" 10 bar, kuris apsaugo įrenginį nuo teršalų.
Puikiai tinka tiksliam paviršių valymui, šis rinkinys leidžia greitai ir efektyviai pašalinti teršalus, rūdis ir pasiekti medienos senėjimo efektų, todėl tvarkymo darbai taps daug lengvesni!
| EAN kodas | 0008712418169546 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 63 kg |
| Bendras svoris (kg) | 76,5 kg |
| Ilgis (mm) | 1 230 mm1,23 m |
| Plotis (mm) | 440 mm4,4 dm |
| Aukštis (mm) | 740 mm7,4 dm |
| Pavara | V-diržo pavara |
| Paleidimas | Tiesioginis |
| Variklio galia (AG / kW) | 3,0 AG / 2,2 kW |
| Cilindrai | 2 |
| Etapai | 1 |
| Siurblio apsukos (aps./min) | 1400 |
| Diržo dydis | A1194 |
| Smagračio skersmuo (mm) | 300 mm3 dm |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Oro rezervuaro talpa (l) | 90 |
| Cinkuotas bakas | Ne |
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 30/70 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
|---|---|
| Minimalus darbinis slėgis (bar) | 8 bar |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 340 L/min5,667 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 272 L/min4,533 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (m³/h)* | 16,32 m³/h4,533 dm³/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 97 |
| Triukšmo lygis dB(A) (4 m) | 77 |
| Triukšmo lygis dB(A) (7 m) | 72 |
| Garso sumažinimas | Ne |
| Jungties tipas | 2 universalūs |
| Pagrindinė oro jungtis (") | 1/4 |
| Reguliuojamų sankabos oro jungčių skaičius | 1 |
| Be alyvos | Ne |
| Įtampa (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Aušintuvas | Taip |
| Tarpinis aušintuvas | Ne |
| Ratai | Taip |
| Filtras su reduktoriumi | Ne |
| SKU | 36844-E-4304208-45279-45207 |