Dviejų stūmoklių kompresorius HL 425-100V 8 bar 3 AG/2.2 kW 260 l/min 100 l
Sandėlyje
| Variklio galia (AG / kW) | 3,0 AG / 2,2 kW |
|---|---|
| Oro rezervuaro talpa (l) | 100 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 8 |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 392 L/min6,533 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 260 L/min4,333 L/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 94 |
| Įtampa (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Ieškote efektyvaus suspausto oro šaltinio? Vis dar ieškote idealaus kompresoriaus sodui ar kiemo garažui? Norite investuoti į aukštos kokybės įrenginį?
Airpress turi jums atsakymą!Susipažinkite su mūsų HL 425-100V kompresorių, kuri puikiai tinka visų rūšių namų, sodo ir garažo darbams! Su mūsų kompresoriumi darbas su suspaustu oru bus tikra malonumas.
Modelis HL 425-100V - tai efektyvumas ir kokybė aukščiausiu lygiu!
Modelis HL 425-100V yra dviejų stūmoklių kompresorius, kuris dėl dviejų stūmoklių pakaitinės darbo užtikrina didesnį efektyvumą išėjime nei vieno stūmoklio kompresoriai su tokia pačia galia ir energijos suvartojimu variklyje.
Kompresorius HL 425-100V pasižymi išskirtiniu ilgaamžiškumu ir efektyvumu. Naudojant aliejų kaip tepalą stūmoklinėje bloko dalyje, sumažinama trintis ir jo elementų nusidėvėjimas, taip žymiai pailginant kompresoriaus tarnavimo laiką ir mažinant priežiūros išlaidas. Be to, aliejus kompresoriuje padeda aušinimui, užkertant kelią prietaiso perkaitimui intensyvaus darbo metu. Aliejaus kompresoriai taip pat yra efektyvesni nei jų bealiejiai analogai.
Suskaičiuota HL 425-100V turi tiesioginį pavarą, kuris nespecializuotuose taikymuose yra ekonomiškesnis nei diržo pavaras. Paprasta tiesioginio pavarų konstrukcija lemia, kad esant mažam suspausto oro poreikiui eksploatacijos išlaidos yra mažesnės.
Modelis HL 425-100V yra aprūpintas 100 litrų talpos suspausto oro rezervuaru, kuris leidžia atlikti pačius įvairiausius darbus, įskaitant oro įrankių maitinimą. Be to, didelis rezervuaras leidžia ilgesnį darbą be būtinybės dažnai įjungti prietaisą, kas žymiai padidina efektyvumą ir naudojimo patogumą. Dėl to galite sutelkti dėmesį į darbą, o ne jaudintis dėl pertraukų suspausto oro prieiga!
Pasirinkdami HL 425-100V kompresorių iš Airpress, statote už efektyvumą ir ilgaamžiškumą savo įrenginiui!


Visas galimybių spektras su HL 425-100V
Kompresoriaus HL 425-100V efektyvumas yra 260 l/min, maksimalus slėgis 8 barai ir minėtas 100 litrų rezervuaras leidžia maitinti pagrindinius oro įrankius, tokius kaip nuleidimo įrankiai ir oro gręžtuvai arba net smūginiai raktai. Su mūsų kompresoriumi galite naudotis aukštos kokybės įrankiais!
Šis kompresorius taip pat pasitarnaus pūsti kamuolius, čiužinius ir padangas tiek dviračiams, tiek automobiliams. Be to, jis puikiai tinka elektros prietaisų, paviršių, lapų bei vandens sistemų pučiant.
Be to, modelis HL 425-100V yra aprūpintas dviem universaliais greitais sujungimais, leidžiančiais vienu metu prijungti du skirtingus įrankius arba oro priedus. Tokie sprendimai žymiai palengvina darbą, nes jums nereikia prijungti ir atjungti įrankių. Vietoj to, galite greitai ir efektyviai juos keisti, kas taupo laiką ir padidina darbo efektyvumą.
Mobilumas ir saugumas be nuostolių efektyvume!
Airpress žino, kaip svarbus mobilumas dirbant su suspaustu oru. Todėl modelis HL 425-100V yra aprūpintas dideliais plastikinių ratais, palengvinančiais prietaiso transportavimą po garažą ar sodą.
Be to, kompresorius turi patogų laikiklį, todėl lengviau transportuoti savo įrenginį!
Norint užtikrinti saugumą naudojant kompresorių, modelis HL 425-100V buvo aprūpintas ypatinga kompresoriaus bloko apsauga. Apsauga saugo tiek vartotoją, tiek prietaisą nuo mechaninių pažeidimų ir atsitiktinių nelaimingų atsitikimų, aplinkai kuriama papildoma saugumo lygio.
Rekomenduojame šį kompresorių net jei esate profesionalas, turintis apribotą suspausto oro poreikį. Aukštos kokybės komponentai ir gerai apgalvota konstrukcija daro 425-100V idealiu kompresoriumi visiems, kurie nori dirbti su suspaustu oru.
Jei vertinate efektyvumą ir namuose, tai aliejaus kompresorius HL 425-100V yra idealus jums!

| EAN kodas | 8712418298994 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 57 kg |
| Bendras svoris (kg) | 56,5 kg |
| Ilgis (mm) | 1 090 mm1,09 m |
| Plotis (mm) | 430 mm4,3 dm |
| Aukštis (mm) | 830 mm8,3 dm |
| Pavara | Tiesioginis pavaros 1:1 |
| Paleidimas | Tiesioginis |
| Variklio galia (AG / kW) | 3,0 AG / 2,2 kW |
| Cilindrai | 2 |
| Etapai | 1 |
| Siurblio apsukos (aps./min) | 2850 |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Oro rezervuaro talpa (l) | 100 |
| Cinkuotas bakas | Ne |
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 30/70 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 8 |
| Minimalus darbinis slėgis (bar) | 6 bar |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 392 L/min6,533 L/s |
|---|---|
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 260 L/min4,333 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (m³/h)* | 15,6 m³/h4,333 dm³/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 94 |
| Triukšmo lygis dB(A) (4 m) | 74 |
| Triukšmo lygis dB(A) (7 m) | 69 |
| Garso sumažinimas | Ne |
| Jungties tipas | 2 universalūs |
| Pagrindinė oro jungtis (") | 1/4 |
| Oro jungčių su sankabomis skaičius | 2 |
| Reguliuojamų sankabos oro jungčių skaičius | 1 |
| Be alyvos | Ne |
| Įtampa (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Aušintuvas | Ne |
| Tarpinis aušintuvas | Ne |
| Ratai | Taip |
| Filtras su reduktoriumi | Ne |
| SKU | 36834 |