Dvipusis kompresorius HK 425-100 Pro 10 bar 3 AG/2,2 kW 400V 317 l/min 100 l
Sandėlyje
| Variklio galia (AG / kW) | 3,0 AG / 2,2 kW |
|---|---|
| Oro rezervuaro talpa (l) | 100 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 400 L/min6,667 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 297 L/min4,95 L/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 97 |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Dvigubas kompresorius HK 425-100 Pro 10 bar 3 AG/2,2 kW 400V 317 l/min 100 l
Kompresorius HK 425-100 Pro - tvirtas stūmoklinis įrenginys, sukurtas intensyviam darbui dirbtuvėse, paslaugų įmonėse ir mažesnėse gamyklose. Dėl galingo 3 AG (2,2 kW) variklio, trifazės 400V maitinimo ir erdvaus 100 l talpyklos, šis modelis užtikrina stabilų ir efektyvų darbą. Įrengtas kompresoriaus pompa K17C, užtikrinančia patikimumą ir efektyvumą net sudėtingomis darbo sąlygomis.
Kompresoriaus pompa K17C - ilgaamžiškumas ir efektyvumas
- Kompresoriaus pompa K17C: Gaminta Europos Sąjungoje, K17C pompa užtikrina didelį efektyvumą optimizuotu sukimų greičiu, prailginančiu tarnavimo laiką ir mažinančiu komponentų dėvėjimąsi.
- Optimalus sukimų greitis: 1250 aps./min greitis užtikrina stabilų kompresoriaus darbą, mažindamas perkaitimo riziką ir leidžiantis ilgesnius suspaudimo ciklus.
- Išplėstinis aušinimas: Padidintos tarpinės ir išmetimo aušintuvai veiksmingai sumažina suslėgto oro temperatūrą, o diržinė pulka su aušinimo mentėmis palaiko aušinimo sistemą.
- Komponentų ilgaamžiškumas: Grotelės cilindrai ir sustiprinta galvutė padidina atsparumą intensyviam naudojimui, prailgindami įrenginio tarnavimo laiką.
HK 425-100 Pro kompresoriaus privalumai
- Paruoštas darbui: Kompresorius aprūpintas Condor presostatu su terminiu apsaugos įtaisu bei elektra prijungiamu laidu, kas leidžia greitai prisijungti ir naudotis iškart po instaliacijos.
- Metalinis diržo apdangalas: Atviros struktūros diržo apdangalo statyba užtikrina optimalų aušinamo oro srautą, padidindama aušinimo efektyvumą ir mechanizmo apsaugą.
- Atsparumas aukštai temperatūrai: Vario slėgio vamzdis padeda aušinti, užtikrinant darbo efektyvumą net sunkiose sąlygose.
- Triukšmo sumažinimas: Aukštos efektyvumo ir novatoriškos konstrukcijos įsiurbimo filtras veiksmingai sumažina kompresoriaus triukšmą, užtikrindamas didesnį naudojimo komfortą.

Techniniai duomenys
- Variklio galia: 3 AG / 2,2 kW
- Maitinimas: 400 V / 50 Hz / 3 fazės
- Maksimalus slėgis: 10 bar
- Išėjimo našumas: 317 l/min
- Talpos talpykla: 100 litrų
- Triukšmo lygis: 74 dB(A)
Panaudojimas
Modelis HK 425-100 Pro yra idealus sprendimas oro įrankių maitinimui, pūtimui ir smulkiems dažymo darbams. Dėl trifazės 400V maitinimo, įrenginys geriausiai pasirodo vietose, kur galima nuolat prisijungti prie 400V tinklo, kas didina jo universalumą įvairiuose pramoniniuose ir dirbtuviniuose naudojimuose.
Efektyvumas ir darbo ciklai
Kompresorius HK 425-100 Pro pritaikytas dirbti 50% - 50% ciklais, tai reiškia, kad kompresoriaus darbo laikas yra 50%, o likę 50% yra poilsio laikas, leidžiantis atvėsinti įrenginį. Dėl optimizuoto sukimų greičio ir efektyvios aušinimo sistemos, kompresorius siūlo operacinės taupymo galimybes, mažindamas energijos sąnaudas ir triukšmo lygį. Tvirta konstrukcija garantuoja ilgalaikį naudojimą su minimaliais aptarnavimo kaštais.
Garantija ir patikimumas
Kompresorius HK 425-100 Pro yra apdraustas 3 metų garantija, kas užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir patikimumą net intensyviai naudojant. Pagamintas Europos Sąjungoje, iš aukštos kokybės komponentų, garantuoja beproblemį veikimą sudėtingomis sąlygomis.
| EAN kodas | 8712418332391 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 81 kg |
| Ilgis (mm) | 1 025 mm1,025 m |
| Plotis (mm) | 435 mm4,35 dm |
| Aukštis (mm) | 915 mm9,15 dm |
| Pavara | V-diržo pavara |
| Paleidimas | Tiesioginis |
| Variklio galia (AG / kW) | 3,0 AG / 2,2 kW |
| Siurblio tipas | K17C |
| Cilindrai | 2 |
| Etapai | 1 |
| Siurblio apsukos (aps./min) | 1250 |
| Diržo dydis | A48 (1219) |
| Smagračio skersmuo (mm) | 320 mm3,2 dm |
| Skriemulio skersmuo (mm) | 110 mm1,1 dm |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Oro rezervuaro talpa (l) | 100 |
| Cinkuotas bakas | Ne |
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 50/50 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
|---|---|
| Minimalus darbinis slėgis (bar) | 8 bar |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 400 L/min6,667 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 297 L/min4,95 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (m³/h)* | 19,02 m³/h5,283 dm³/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 97 |
| Triukšmo lygis dB(A) (4 m) | 77 |
| Triukšmo lygis dB(A) (7 m) | 72 |
| Garso sumažinimas | Ne |
| Jungties tipas | 2 universalūs + Euro |
| Pagrindinė oro jungtis (") | 1/2 |
| Oro jungčių su sankabomis skaičius | 2 - 3 |
| Reguliuojamų sankabos oro jungčių skaičius | 2 |
| Be alyvos | Ne |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| Aušintuvas | Taip |
| Tarpinis aušintuvas | Ne |
| Ratai | Taip |
| Filtras su reduktoriumi | Taip |
| SKU | 360501 |