Dvipusis kompresorius HK 425-90 Pro 10 bar 3 AG/2,2 kW 400V 317 l/min 90 l
Nėra sandėlyje
| Variklio galia (AG / kW) | 3,0 AG / 2,2 kW |
|---|---|
| Oro rezervuaro talpa (l) | 90 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 400 L/min6,667 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 297 L/min4,95 L/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 97 |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Dviejų stūmoklių kompressor HK 425-90 Pro 10 bar 3 AG/2.2 kW 400V 317 l/min 90 l
Kompressor HK 425-90 Pro yra profesionalus stūmoklinis įrenginys, skirtas intensyviam darbui dirbtuvėse, servisuose ir mažesniuose pramonės objektuose. Dėl 3 AG (2,2 kW) galingumo, tri-fazės 400V maitinimo ir didelio 90 l talpos rezervuaro, šis modelis suteikia didelį našumą ir patikimumą atliekant sudėtingas užduotis. Kompressor, aprūpintas K17C siurbliu, užtikrina stabilų veikimą ir ilgą tarnavimo laiką intensyvaus naudojimo atveju.
K17C kompresoriaus siurblys - patikimumas ir efektyvumas
- K17C kompresoriaus siurblys: Gamintas Europos Sąjungoje, K17C siurblys siūlo didelį efektyvumą optimizuotoje sūkių greityje, kas pailgina tarnavimo laiką ir sumažina komponentų nusidėvėjimą.
- Optimali sūkių greitis: 1250 sūkių/min greitis užtikrina stabilų kompressorio darbą, minimalizuodamas perkaitimo riziką ir leidžiančios ilgesnius suspaudimo ciklus.
- Patarnaus aušinimas: Padidinti tarpiniai ir išmetimo aušintuvai efektyviai mažina suspausto oro temperatūrą, o diržų pulkinius su aušinimo mentelėmis palaiko aušinimo sistemą.
- Kompentų patikimumas: Šamotiniai cilindrai ir sustiprinta galvutė užtikrina atsparumą intensyviam naudojimui, kas pailgina įrenginio tarnavimo laiką.
HK 425-90 Pro kompressoriaus privalumai
- Paruoštas darbui: Kompressor įrengtas Condor prekės ženklo presostatu su šilumos apsauga ir elektra su jungikliu, kas leidžia greitai prijungti ir naudoti iš karto po montavimo.
- Metalinis diržo gaubtas: Atvira struktūra diržo gaubto konstrukcija užtikrina optimalų aušinimo oro srautą, kas didina aušinimo efektyvumą ir apsaugą mechanizmui.
- Atsparumas aukštai temperatūrai: Vario slėgio vamzdis padeda aušinimui, kas užtikrina efektyvų darbą net ir sudėtingomis sąlygomis.
- Triukšmo mažinimas: Aukštos efektyvumo ir novatoriškos konstrukcijos įsiurbimo filtras veiksmingai slopina kompressoriaus darbą, užtikrindamas didesnį naudojimo komfortą.

Techninė specifikacija
- Variklio galia: 3 AG / 2,2 kW
- Maitinimas: 400 V / 50 Hz / 3 fazės
- Maksimalus slėgis: 10 bar
- Išėjimo efektyvumas: 317 l/min
- Rezervuaro talpa: 90 litrai
- Triukšmo lygis: 74 dB(A)
Naudojimo sritys
Modelis HK 425-90 Pro puikiai tinka pneumatinio įrankių maitinimui, pumpavimui ir smulkiais tapybos darbais. Tri-fazė maitinimas 400V įrenginį geriausiai veikia vietose, kur galima nuolat prijungti prie 400V tinklo, kas didina jo universalumą įvairiose pramonės ir dirbtuvių srityse.
Efektyvumas ir darbo ciklai
Kompressor HK 425-90 Pro pritaikytas dirbti 50% - 50% ciklais, kas reiškia, kad suspaudimo laikas sudaro 50%, o likusios 50% laiko yra atsipalaidavimo laikas, leidžiantis įrenginiui atvėsti. Dėl optimizuotos sūkių greičio ir efektyvios aušinimo sistemos, kompressor siūlo veiklos taupymą, sumažindamas energijos sunaudojimą ir triukšmo lygį. Tvirta konstrukcija užtikrina ilgalaikį naudojimą esant minimaliems techninės priežiūros kaštams.
Garantija ir patikimumas
Kompressor HK 425-90 Pro yra 3 metų garantija, kas užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą net intensyvaus naudojimo atveju. Pagamintas Europos Sąjungoje, iš aukštos kokybės komponentų, garantuoja beproblemį veikimą sudėtingomis sąlygomis.
| EAN kodas | 8712418332414 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 81 kg |
| Ilgis (mm) | 1 025 mm1,025 m |
| Plotis (mm) | 435 mm4,35 dm |
| Aukštis (mm) | 915 mm9,15 dm |
| Pavara | V-diržo pavara |
| Paleidimas | Tiesioginis |
| Variklio galia (AG / kW) | 3,0 AG / 2,2 kW |
| Siurblio tipas | K17C |
| Cilindrai | 2 |
| Etapai | 1 |
| Siurblio apsukos (aps./min) | 1250 |
| Diržo dydis | A48 (1219) |
| Smagračio skersmuo (mm) | 320 mm3,2 dm |
| Skriemulio skersmuo (mm) | 110 mm1,1 dm |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Oro rezervuaro talpa (l) | 90 |
| Cinkuotas bakas | Ne |
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 50/50 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
|---|---|
| Minimalus darbinis slėgis (bar) | 8 bar |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 400 L/min6,667 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 297 L/min4,95 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (m³/h)* | 19,02 m³/h5,283 dm³/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 97 |
| Triukšmo lygis dB(A) (4 m) | 77 |
| Triukšmo lygis dB(A) (7 m) | 72 |
| Garso sumažinimas | Ne |
| Jungties tipas | 2 universalūs + Euro |
| Pagrindinė oro jungtis (") | 1/2 |
| Reguliuojamų sankabos oro jungčių skaičius | 2 |
| Be alyvos | Ne |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| Aušintuvas | Taip |
| Tarpinis aušintuvas | Ne |
| Ratai | Taip |
| Filtras su reduktoriumi | Taip |
| SKU | 360601 |