Dvipusis kompresorius HK 600-200 Pro 10 bar 4 AG/3 kW 400V 415 l/min 200 l
Sandėlyje
| Variklio galia (AG / kW) | 4,0 AG / 3,0 kW |
|---|---|
| Oro rezervuaro talpa (l) | 200 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 539 L/min8,983 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 405 L/min6,75 L/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 97 |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Dvipusis kompresorius HK 600-200 Pro 10 bar 4 AG/3 kW 400V 415 l/min 200 l
Dvipusis kompresorius HK 600-200 Pro yra profesionalus stūmoklinis prietaisas, kuris puikiai tinka intensyviam naudojimui dirbtuvėse, paslaugų įmonėse ir mažose pramonės įmonėse. Įrengtas 4 AG (3 kW) galingu varikliu, trijų fazių 400V elektros tiekimu ir dideliu 200 l talpos baku, šis modelis užtikrina didelį efektyvumą ir patikimą veikimą. K18C kompresoriaus siurblys siūlo ilgaamžiškumą ir efektyvumą, todėl šis kompresorius yra tinkamas pasirinkimas reikalaujančioms programoms.
K18C kompresoriaus siurblys - ilgaamžiškumas ir efektyvumas
- K18C kompresoriaus siurblys: Pagamintas Europos Sąjungoje, K18C siurblys užtikrina didelį efektyvumą optimizuotoje sukimosi greityje, taip prailgindamas gyvavimo trukmę ir sumažindamas komponentų dilimą.
- Optimalus sukimosi greitis: 1400 aps/min greitis leidžia stabiliai dirbti kompresoriui, minimalizuojant perkaitimo riziką ir leidžiant ilgesnius suspaudimo ciklus.
- Patobulinta aušinimo sistema: Didelio našumo tarpšakinių ir išmetimo aušintuvai efektyviai sumažina suspausto oro temperatūrą, o jis užtikrina aušinimo sistemos palaikymą.
- Komponentų ilgaamžiškumas: Geležiniai cilindrai ir sustiprinta galvutė padidina atsparumą intensyviam naudojimui, taip prailgindami prietaiso tarnavimo laiką.
HK 600-200 Pro kompresoriaus privalumai
- Paruoštas darbui: Kompresorius įrengtas "Condor" presostatu su šildymo apsauga ir elektra maitinamu laidu su kištuku, todėl jį galima greitai prijungti ir naudoti iš karto po įrengimo.
- Metalinis diržų gaubtas: Atviru struktūros diržų gaubto dizainas užtikrina optimalų aušinimo oro srautą, taip padidindamas aušinimo efektyvumą ir mechanizmo apsaugą.
- Atsparumas aukštai temperatūrai: Vario slėginis vamzdis padeda aušinimui, užtikrindamas darbo efektyvumą net ir sunkiomis sąlygomis.
- Triukšmo mažinimas: Didelio našumo ir novatoriškos konstrukcijos įsiurbimo filtras efektyviai sumažina kompresoriaus darbo triukšmą, taip užtikrindamas didesnį naudojimo patogumą.

Techniniai duomenys
- Variklio galia: 4 AG / 3 kW
- Tiekimas: 400 V / 50 Hz / 3 fazės
- Maksimalus slėgis: 10 bar
- Išėjimo našumas: 415 l/min
- Bako talpa: 200 litrų
- Triukšmo lygis: 77 dB(A)
Panaudojimas
Modelis HK 600-200 Pro yra puikus pasirinkimas pneumatinėms įrankiams, pompavimui ir smulkiems dažymo darbams. Dėl trijų fazių 400V maitinimo jis geriausiai tinka vietose, kuriose galima nuolat prijungti prie 400V tinklo, todėl jis yra universali priemonė įvairiuose pramoniniuose ir dirbtuvių taikymuose.
Efektyvumas ir darbo ciklai
Kompresorius HK 600-200 Pro pritaikytas dirbti 50% - 50% ciklais, tai reiškia, kad kompresoriaus veikimo laikas sudaro 50%, o likęs 50% yra poilsio laikas, leidžiantis aušinti prietaisą. Dėl optimizuoto sukimosi greičio ir efektyvios aušinimo sistemos kompresorius užtikrina veiklos taupymą, sumažindamas energijos suvartojimą bei triukšmo lygį. Tvirta konstrukcija garantuoja ilgalaikį naudojimą su minimaliais techninės priežiūros kaštais.
Garantija ir patikimumas
Kompresorius HK 600-200 Pro teikiamas su 3 metų garantija, užtikrinančia ilgaamžiškumą ir patikimumą, net esant intensyviam naudojimui. Pagamintas Europos Sąjungoje, naudojant aukštos kokybės komponentus, užtikrina beproblemę veiklą sudėtingomis sąlygomis.
| EAN kodas | 8712418332445 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 120 kg |
| Ilgis (mm) | 1 435 mm1,435 m |
| Plotis (mm) | 475 mm4,75 dm |
| Aukštis (mm) | 1 140 mm1,14 m |
| Pavara | V-diržo pavara |
| Paleidimas | Tiesioginis |
| Variklio galia (AG / kW) | 4,0 AG / 3,0 kW |
| Siurblio tipas | K18C |
| Cilindrai | 2 |
| Etapai | 1 |
| Siurblio apsukos (aps./min) | 1400 |
| Diržo dydis | A48 (1219) |
| Smagračio skersmuo (mm) | 320 mm3,2 dm |
| Skriemulio skersmuo (mm) | 130 mm1,3 dm |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Oro rezervuaro talpa (l) | 200 |
| Cinkuotas bakas | Ne |
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 50/50 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
|---|---|
| Minimalus darbinis slėgis (bar) | 8 bar |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 539 L/min8,983 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 405 L/min6,75 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (m³/h)* | 24,9 m³/h6,917 dm³/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 97 |
| Triukšmo lygis dB(A) (4 m) | 77 |
| Triukšmo lygis dB(A) (7 m) | 72 |
| Garso sumažinimas | Ne |
| Jungties tipas | 2 universalūs + Euro |
| Pagrindinė oro jungtis (") | 1/2 |
| Reguliuojamų sankabos oro jungčių skaičius | 2 |
| Be alyvos | Ne |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| Aušintuvas | Taip |
| Tarpinis aušintuvas | Ne |
| Ratai | Taip |
| Filtras su reduktoriumi | Taip |
| SKU | 360564 |