Pneumatinis plaktukas 3/4" 283 l/min + kaltai (5 vnt.) - komplektas
Nėra sandėlyje
| Smūgiai per minutę | 2500 |
|---|---|
| Vidutinės oro sąnaudos esant 6.3 bar (l/min) | 283 L/min4,717 L/s |
| Darbinis slėgis (bar) | 6.2 |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Smūginis plaktukas 45487 Airpress su šešiakampiu laikikliu 10,2mm. Tvirta plieno konstrukcija su antivibracine ir neslystančia „softgrip“ danga žymiai pagerina darbo komfortą. Naudojama dviguba vibracijos slopinimo sistema apsaugo operatorių nuo neigiamų vibracijos padarinių. 2500 smūgių per minutę smūginio mechanizmo, taip pat smūgio galia 9,5J, daro šį plaktuką itin efektyvų. Daugiafunkcinis oro išleidimo angos priekio dalyje nuima nuo operatoriaus orą, teršalus ir nuosėdas. Standartiškai komplektuojamas su tvirtu krepšiu, greitai keičiamu įrankių laikikliu ir 5 kaltu. Novatoriška laikiklio keitimo sistema greitai leidžia konvertuoti įrenginį į adatinių plaktukų, skirtų rūdžių atkūrimui, versiją. Rekomenduojama tiek statybos, griovimo darbuose, tiek ir rūdžių, kietų nuosėdų šalinimui ar katilų valymui.
| EAN kodas | 8712418323115 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 2,6 kg |
| Ilgis (mm) | 330 mm3,3 dm |
| Plotis (mm) | 400 mm4 dm |
| Aukštis (mm) | 100 mm1 dm |
| Smūgiai per minutę | 2500 |
| Eigos ilgis (mm) | 76 mm |
| Didžiausios oro sąnaudos esant 6,3 bar (l/s) | 11.8 |
|---|---|
| Vidutinės oro sąnaudos esant 6.3 bar (l/min) | 283 L/min4,717 L/s |
| Didžiausios oro sąnaudos esant 6,3 bar (l/min) | 708 |
| Gręžinio skersmuo (coliais) | 3/4" |
| Kotelio dydis | 10,2 mm |
| Oro įvadas (") | 1/4 |
| Darbinis slėgis (bar) | 6.2 |
| SKU | 45487 |