Aliuminio vamzdis suspaustam orui fi 32 x 1.5 mm 5.8 m
96,00 €
Be PVM:
79,34 €
Be PVM:
Be PVM:
Nėra sandėlyje
SKU
9ALRTU32L58
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
| EAN kodas | 8712418390773 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 0,402 kg402 g |
| Ilgis (mm) | 5 800 mm5,8 m |
| Plotis (mm) | 32 mm3,2 cm |
| Aukštis (mm) | 32 mm3,2 cm |
|---|---|
| Storis (mm) | 1,5 mm |
| Skersmuo (mm) | 32 |
| Konstrukcija (medžiaga) | Aliuminis |
| SKU | 9ALRTU32L58 |