Aliuminio vamzdis suslėgtam orui fi 16 x 1 mm 4 m
23,45 €
Be PVM:
19,38 €
Be PVM:
Be PVM:
Nėra sandėlyje
SKU
9ALRTU16L4
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
| EAN kodas | 8712418398120 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 0,18 kg180 g |
| Ilgis (mm) | 4 000 mm4 m |
| Skersmuo (mm) | 16 |
|---|---|
| Konstrukcija (medžiaga) | Epokso danga |
| Didžiausias slėgis (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRTU16L4 |