Sraigtinis kompresorius PremiumPower 15 TD500 | 15 AG / 11 kW | 544-1701 l/min | 500 l
Nėra sandėlyje
| Variklio galia (AG / kW) | 15 AG / 11 kW |
|---|---|
| Kintamas greitis (IVR) | Taip |
| Siurblio apsukos (aps./min) | 1560-3600 |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Džiovintuvas | Taip |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Mažiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 544 L/min9,067 L/s |
| Mažiausias laisvo oro tiekimas (m³/h) | 32,64 m³/h9,067 dm³/s |
| Didžiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 1 701 L/min28,35 L/s |
| Didžiausias laisvo oro tiekimas (m³/h) | 102,06 m³/h1,701 m³/min |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
APS 15 IVR Combi Dry X G3 – kintamo greičio sraigtinis kompresorius su alyvos įpurškimu
APS 15 IVR Combi Dry X G3 su 500 l rezervuaru – tai kintamo greičio sraigtinis kompresorius, sukurtas siekiant užtikrinti didelį našumą ir mažas energijos sąnaudas. Įrenginyje naudojamas Europoje pagamintas sraigtinis blokas, IE5 Ultra Premium klasės variklis, naujos kartos dažnio keitiklis ir AirVision One valdiklis.Toks sprendimų derinys leidžia kompresoriui dirbti stabiliai, efektyviai naudoti energiją ir patogiai valdyti visą suslėgto oro gamybos procesą. Tai puikus pasirinkimas kasdieniam darbui sudėtingomis pramoninėmis sąlygomis.
APS X G3 serijos sraigtinių kompresorių privalumai
- Kompresorius turi naujos kartos, didelio efektyvumo sraigtinį modulį, sukurtą ir pagamintą Europoje, kuris užtikrina didesnį oro srautą ir mažesnes energijos sąnaudas.
- Sraigtinis modulis yra iesiogiai sujungtas su varikliu (#drive_x_serie), (tiesioginė pavara 1:1), todėl nereikia mechaninių pavarų. Tai sumažina energijos nuostolius ir padidina bendrą kompresoriaus efektyvumą.
- Kompresoriuje įdiegtas europietiškas AirVision One valdiklis, kuris realiuoju laiku stebi įrenginio darbą. Jis leidžia atlikti prognozuojamą diagnostiką, sumažina prastovų riziką ir palengvina techninę priežiūrą.
- Sraigtinio bloko ir dažnio keitiklio derinys leidžia užtikrinti platų kintamo greičio (IVR) veikimo diapazoną, todėl kompresorius gali dirbti mažesnėmis apsukomis, kai suslėgto oro poreikis yra mažesnis. Tai mažina energijos sąnaudas ir mechaninį nusidėvėjimą, nes sumažėja variklio paleidimų skaičius.
- Optimizuota bendroji nuosavybės kaina (TCO) užtikrina sklandų paleidimą, kuris sumažina mechanines apkrovas, prailgina įrenginio tarnavimo laiką ir leidžia sutaupyti daug energijos esant kintančiam oro poreikiui.
- IVR kintamo greičio technologija užtikrina sklandų paleidimą, kuris sumažina mechanines apkrovas, prailgina įrenginio tarnavimo laiką ir leidžia sutaupyti daug energijos esant kintančiam oro poreikiui.
- Vietoj atskirų 8 bar ir 10 bar modelių ši serija gamykliškai nustatyta 10 bar slėgiui, tačiau valdiklyje galima lengvai perjungti į 8 bar režimą. Tai suteikia daugiau lankstumo pritaikant kompresorių prie esamos sistemos ir leidžia dirbti efektyviau.
APS X G3 serijos kompresorių energinio efektyvumo palyginimas
Skaičiavimai atlikti darant prielaidą, kad metinis suslėgto oro poreikis yra 100 000 m³, o darbinis slėgis – 8 bar:
| Właściwość | APS 10 X FS | APS 10 IVR X G2 | APS 10 IVR X G3 |
|---|---|---|---|
| Moc (kW) | 7,5 | 7,5 | 7,5 |
| m³/min przy 8 bar | 0,92 | 1,05 | 1,277 |
| m³/h przy 8 bar | 55,2 | 63 | 76,62 |
| Zużycie energii (kWh/h) | 7,5 | 7,5 | 7,5 |
| m³ / 1 kWh | 7,36 | 8,40 | 10,216 |
| kWh / 1000 m³ | 135,87 | 119,05 | 97,89 |
| m³ przy 2000 RBH | 110 400 | 126 000 | 153 240 |
| Potrzebne RBH dla 100 000 m³ | 1 811,59 | 1 587,30 | 1 305,14 |
| Potrzebne kWh dla 100 000 m³ | 13 586,96 | 11 904,76 | 9 788,57 |
| Oszczędność kWh vs APS 10 X FS | 0 | 1 682,19 | 3 798,39 |
| Oszczędność % vs APS 10 X FS | 0 | 14,13% | 38,80% |
| Modelis | Galia (kW) |
m³/min FAD @ 8 bar |
m³/h FAD @ 8 bar |
Energijos sąnaudos (kWh/h) |
m³ / 1 kWh | kWh / 1000 m³ | m³ prie 2000 RBH |
Reikalingos RBH 100 000 m³ |
Reikalinga kWh 100 000 m³ |
Sutaupyta kWh vs APS 10 X FS |
Sutaupymas % vs APS 10 X FS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| APS 10 X FS | 7,5 | 0,92 | 55,2 | 7,5 | 7,36 | 135,87 | 110 400 | 1 811,59 | 13 586,96 | 0 | 0 |
| APS 10 IVR X G2 | 7,5 | 1,05 | 63 | 7,5 | 8,40 | 119,05 | 126 000 | 1 587,30 | 11 904,76 | 1 682,19 | 14,13% |
| APS 10 IVR X G3 | 7,5 | 1,277 | 76,62 | 7,5 | 10,216 | 97,89 | 153 240 | 1 305,14 | 9 788,57 | 3 798,39 | 38,80% |
Reali energijos ekonomija gali būti dar didesnė, nes šiame palyginime neatsižvelgta į papildomas energijos sąnaudas, atsirandančias dėl dažnų pastovaus greičio kompresoriaus paleidimų ir momentinių galios šuolių elektros tinkle. Dėl kintamo apkrovimo, skirtingo paleidimų skaičiaus ir svyruojančio oro poreikio šių nuostolių tiksliai apskaičiuoti neįmanoma, todėl kintamo greičio (IVR) sprendimai dažniausiai yra dar efektyvesni.
Papildomi privalumai
- Energijos sąnaudų optimizavimas dėl dažnio keitiklio, kuris automatiškai reguliuoja variklio apsukas pagal realų oro poreikį. Tai leidžia sutaupyti iki 50 % energijos ir sumažinti bendras įrenginio gyvavimo ciklo išlaidas net 30 % per 5 metus.
- Tylus veikimas– radialinis ventiliatorius užtikrina apie 63 dB(A) triukšmo lygį, todėl kompresorių galima montuoti arti darbo vietos.
- Kompaktiška konstrukcija, leidžianti lengvai įrengti kompresorių net ir ribotoje erdvėje.
Kas lemia aukštą sraigtinio kompresoriaus energinį efektyvumą?
- Sinchroninis nuolatinių magnetų variklis – Ultra Premium IE5 klasė
- Didelio efektyvumo dažnio keitiklis, leidžiantis sutaupyti iki 50 % energijos, palyginti su pastovaus greičio kompresoriais.
- Tiesioginė pavara 1:1, kuri pašalina energijos nuostolius pavarų sistemoje.
Rekomenduojamas pritaikymas
APS 15 IVR Combi Dry X G3 su 500 l rezervuaru puikiai tinka mažoms ir vidutinėms pramonės įmonėms, kurioms reikalingas lankstus ir efektyvus suslėgto oro šaltinis su kintamu oro poreikiu. Jis idealiai tinka tokioms aplikacijoms kaip: dirbtuvės, gamybos linijos, sandėliavimo ir logistikos sistemos.
Dėl didelio energinio efektyvumo kompresorius puikiai tinka visose srityse, kur svarbus energijos taupymas ir stabilus oro tiekimas.
Konfigūracijos
- Pagrindinis modelis: be rezervuaro ir oro sausintuvo
- COMBI modelis: integruotas 270 l arba 500 l rezervuaras
- COMBI DRY modelis: integruotas 270 l arba 500 l rezervuaras ir oro sausintuvas
| EAN kodas | 8712418441352 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 360 kg |
| Ilgis (mm) | 1 945 mm1,945 m |
| Plotis (mm) | 676 mm6,76 dm |
| Aukštis (mm) | 1 940 mm1,94 m |
| Pavara | Tiesioginis pavaros 1:1 |
| Paleidimas | Inverteris |
| Variklio tipas | PM |
| Variklio galia (AG / kW) | 15 AG / 11 kW |
| Variklio efektyvumo klasė | IE5 |
| Oro kompresoriaus sraigtinis elementas | x11-g3 |
| Etapai | 1 |
| Kintamas greitis (IVR) | Taip |
| Siurblio apsukos (aps./min) | 1560-3600 |
| Valdymo pultas | AirVision One |
| Galimos kalbos | Olandų, Lenkų, Vokiečių, Prancūzų, Ispanų, Anglų, Rusų |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Oro rezervuaro talpa (l) | 500 |
| Cinkuotas bakas | Ne |
| Džiovintuvas | Taip |
| Džiovintuvo įtampa (V) | 230 |
| Šaltnešis | R513A |
| Aušinimo oro kiekis (m³/h) | 1 400 m³/h23,333 m³/min |
|---|---|
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 100/0 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Minimalus darbinis slėgis (bar) | 6 bar |
| Laisvo oro tiekimas esant 8 bar (l/min) | 1 701 L/min28,35 L/s |
| Laisvo oro tiekimas esant 10 bar (l/min) | 1 579 L/min26,317 L/s |
| Mažiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 544 L/min9,067 L/s |
| Mažiausias laisvo oro tiekimas (m³/h) | 32,64 m³/h9,067 dm³/s |
| Didžiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 1 701 L/min28,35 L/s |
| Didžiausias laisvo oro tiekimas (m³/h) | 102,06 m³/h1,701 m³/min |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 63 |
| Triukšmo lygis dB(A) (4 m) | 43 |
| Pagrindinė oro jungtis (") | 1 |
| Mažiausia aplinkos temperatūra (°C) | 5 |
| Didžiausia aplinkos temperatūra (°C) | 45 |
| Be alyvos | Ne |
| Alyvos talpa (l) | 8.1 |
| Amperas | 18.7 |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| Maitinimo kabelis | 4 x 4 mm² |
| Paleidimo–stabdymo laikmatis | Ne |
| Automatinis tuščiosios eigos reguliavimas | Ne |
| SKU | 369213-IVR-G3 |