Sraigtinis kompresorius PremiumPower 15 TD270 | 15 AG / 11 kW | 544-1701 l/min 270 l
Nėra sandėlyje
| Variklio galia (AG / kW) | 15 AG / 11 kW |
|---|---|
| Kintamas greitis (IVR) | Taip |
| Siurblio apsukos (aps./min) | 1560-3600 |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Džiovintuvas | Taip |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Mažiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 544 L/min9,067 L/s |
| Mažiausias laisvo oro tiekimas (m³/h) | 32,64 m³/h9,067 dm³/s |
| Didžiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 1 701 L/min28,35 L/s |
| Didžiausias laisvo oro tiekimas (m³/h) | 102,06 m³/h1,701 m³/min |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
APS 15 IVR Combi Dry X G3 – kintamo greičio sraigtinis kompresorius su alyvos įpurškimu
APS 15 IVR Combi Dry X G3 su 270 l talpos rezervuaru – tai kintamo greičio sraigtinis kompresorius, sukurtas siekiant aukšto našumo ir mažo energijos suvartojimo. Jame naudojamas Europoje pagamintas sraigtinis blokas, Ultra Premium klasės IE5 variklis, naujos kartos dažnio keitiklis bei valdiklis AirVision One. Toks komponentų derinys užtikrina stabilų, energiškai efektyvų darbą ir leidžia patogiai valdyti visą suslėgto oro gamybos procesą. Tai idealus sprendimas kasdieniam darbui sudėtingomis pramoninėmis sąlygomis.
APS X G3 serijos sraigtinių kompresorių privalumai
- Kompresorius turi naujos kartos aukšto efektyvumo sraigtinį modulį, suprojektuotą ir pagamintą Europoje, kuris užtikrina didesnį oro srautą esant mažesniam energijos suvartojimui.
- Sraigtinis modulis tiesiogiai sujungtas su varikliu (tiesioginė pavara 1:1), todėl nereikia pavarų perdavimo mechanizmų. Tai sumažina energijos nuostolius ir žymiai padidina kompresoriaus efektyvumą
- Kompresoriuje įdiegtas europietiškas valdiklis AirVision One, kuris realiu laiku stebi įrenginio darbą. Jis leidžia atlikti prognozuojamą diagnostiką, sumažina prastovų riziką ir žymiai supaprastina techninę priežiūrą.
- Sraigtinio bloko ir dažnio keitiklio derinys leidžia dirbti plačiame kintamo greičio diapazone (IVR). Tai reiškia, kad kompresorius gali veikti mažesniais apsisukimais, kai suslėgto oro poreikis yra mažesnis. Taip sumažinamas energijos suvartojimas ir mechaninis nusidėvėjimas dėl retesnių variklio paleidimų.
- Bendrosios nuosavybės išlaidos (TCO) joptimizuotos ir apima: įsigijimo kainą, energijos sąnaudas, eksploatacines medžiagas, techninę priežiūrą ir prastovų kaštus. Praktikoje tai reiškia mažiau prastovų, ilgesnius aptarnavimo intervalus ir stabilų našumą
- IVR kintamo greičio technologija užtikrina sklandų paleidimą, kuris sumažina mechanines apkrovas, prailgina įrenginio tarnavimo laiką ir leidžia sutaupyti daug energijos esant kintamam oro poreikiui.
- Vietoje atskirų 8 bar ir 10 bar modelių ši serija standartiškai nustatyta 10 bar slėgiui, tačiau valdiklyje galima lengvai perjungti į 8 bar. Tai suteikia daugiau lankstumo pritaikant kompresorių prie esamos sistemos ir pagerina darbo efektyvumą.
APS X G3 serijos sraigtinių kompresorių energinio efektyvumo palyginimas/h2>
Esant prielaidai, kad metinis suslėgto oro poreikis yra 100 000 m³, o darbinis slėgis – 8 bar:
| Właściwość | APS 10 X FS | APS 10 IVR X G2 | APS 10 IVR X G3 |
|---|---|---|---|
| Moc (kW) | 7,5 | 7,5 | 7,5 |
| m³/min przy 8 bar | 0,92 | 1,05 | 1,277 |
| m³/h przy 8 bar | 55,2 | 63 | 76,62 |
| Zużycie energii (kWh/h) | 7,5 | 7,5 | 7,5 |
| m³ / 1 kWh | 7,36 | 8,40 | 10,216 |
| kWh / 1000 m³ | 135,87 | 119,05 | 97,89 |
| m³ przy 2000 RBH | 110 400 | 126 000 | 153 240 |
| Potrzebne RBH dla 100 000 m³ | 1 811,59 | 1 587,30 | 1 305,14 |
| Potrzebne kWh dla 100 000 m³ | 13 586,96 | 11 904,76 | 9 788,57 |
| Oszczędność kWh vs APS 10 X FS | 0 | 1 682,19 | 3 798,39 |
| Oszczędność % vs APS 10 X FS | 0 | 14,13% | 38,80% |
| Modelis | Galia (kW) |
m³/min FAD @ 8 bar |
m³/h FAD @ 8 bar |
Energijos sąnaudos (kWh/h) |
m³ / 1 kWh | kWh / 1000 m³ | m³ prie 2000 RBH |
Reikalingos RBH dla 100 000 m³ |
Reikalinga kWh dla 100 000 m³ |
Sutaupyta kWh vs APS 10 X FS |
Sutaupymas % vs APS 10 X FS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| APS 10 X FS | 7,5 | 0,92 | 55,2 | 7,5 | 7,36 | 135,87 | 110 400 | 1 811,59 | 13 586,96 | 0 | 0 |
| APS 10 IVR X G2 | 7,5 | 1,05 | 63 | 7,5 | 8,40 | 119,05 | 126 000 | 1 587,30 | 11 904,76 | 1 682,19 | 14,13% |
| APS 10 IVR X G3 | 7,5 | 1,277 | 76,62 | 7,5 | 10,216 | 97,89 | 153 240 | 1 305,14 | 9 788,57 | 3 798,39 | 38,80% |
Reali energijos taupymo nauda gali būti dar didesnė, nes šiame palyginime neįtraukti papildomi nuostoliai, atsirandantys dėl dažnų pastovaus greičio kompresoriaus paleidimų ir su tuo susijusių momentinių elektros galios šuolių. Dėl kintamo sistemos darbo profilio (paleidimų skaičiaus, apkrovos svyravimų ir besikeičiančio suslėgto oro poreikio) šių reikšmių tiksliai apskaičiuoti neįmanoma, todėl tai dar labiau palanku kintamo greičio (IVR) technologijai.
Papildomi privalumai
- Energijos suvartojimo optimizavimas dėl dažnio keitiklio, kuris automatiškai pritaiko variklio apsukas prie esamo oro poreikio. Tai leidžia sutaupyti iki 50 % energijos ir sumažinti bendras įrenginio eksploatacijos išlaidas iki 30 % per 5 metus.
- Tylus veikimas dėl radialinio ventiliatoriaus, triukšmo lygis siekia tik 63 dB(A), todėl kompresorių galima montuoti arti darbo vietos.
- Kompaktiška konstrukcija, leidžia lengvai sumontuoti įrenginį ribotoje erdvėje.
Kas lemia aukštą sraigtinio kompresoriaus energinį efektyvumą?
- Sinchroninis variklis su nuolatiniais magnetais turintis Ultra Premium IE5 energinę klasę.
- Didelio efektyvumo dažnio keitiklis, eidžiantis sutaupyti iki 50 % energijos lyginant su pastovaus greičio kompresoriais.
- Tiesioginė pavara 1:1, kuri eliminuoja energijos nuostolius perdavimo mechanizmuose.
Rekomenduojamas naudojimas
APS 15 IVR Combi Dry X G3 su 270 l rezervuaru puikiai tinka mažoms ir vidutinėms pramonės įmonėms, kurioms reikalingas lankstus ir efektyvus suslėgto oro šaltinis esant kintamam oro poreikiui. Jis idealiai tinka sistemoms, kur svarbus tikslus energijos vartojimo valdymas ir našumo stebėjimas, pavyzdžiui: dirbtuvėse, gamybos linijose, sandėliavimo ir logistikos sistemose.
Dėl aukšto energinio efektyvumo šis kompresorius tinka visoms aplikacijoms, kuriose svarbus energijos taupymas.
Galimos konfigūracijos
- Pagrindinis modelis: be rezervuaro ir be oro sausintuvo
- COMBI modelis: integruotas 270 L arba 500 L rezervuaras
- COMBI DRY modelis: integruotas 270 L arba 500 L rezervuaras ir oro sausintuvas
| EAN kodas | 8712418447347 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 255 kg |
| Ilgis (mm) | 1 645 mm1,645 m |
| Plotis (mm) | 676 mm6,76 dm |
| Aukštis (mm) | 1 765 mm1,765 m |
| Pavara | Tiesioginis pavaros 1:1 |
| Paleidimas | Inverteris |
| Variklio tipas | PM |
| Variklio galia (AG / kW) | 15 AG / 11 kW |
| Variklio efektyvumo klasė | IE5 |
| Oro kompresoriaus sraigtinis elementas | x11-g3 |
| Etapai | 1 |
| Kintamas greitis (IVR) | Taip |
| Siurblio apsukos (aps./min) | 1560-3600 |
| Valdymo pultas | AirVision One |
| Galimos kalbos | Olandų, Lenkų, Vokiečių, Prancūzų, Ispanų, Anglų, Rusų |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Oro rezervuaro talpa (l) | 270 |
| Cinkuotas bakas | Ne |
| Džiovintuvas | Taip |
| Džiovintuvo įtampa (V) | 230 |
| Šaltnešis | R513A |
| Aušinimo oro kiekis (m³/h) | 1 400 m³/h23,333 m³/min |
|---|---|
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 100/0 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Laisvo oro tiekimas esant 8 bar (l/min) | 1 701 L/min28,35 L/s |
| Laisvo oro tiekimas esant 10 bar (l/min) | 1 579 L/min26,317 L/s |
| Mažiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 544 L/min9,067 L/s |
| Mažiausias laisvo oro tiekimas (m³/h) | 32,64 m³/h9,067 dm³/s |
| Didžiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 1 701 L/min28,35 L/s |
| Didžiausias laisvo oro tiekimas (m³/h) | 102,06 m³/h1,701 m³/min |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 63 |
| Triukšmo lygis dB(A) (4 m) | 43 |
| Pagrindinė oro jungtis (") | 1 |
| Mažiausia aplinkos temperatūra (°C) | 5 |
| Didžiausia aplinkos temperatūra (°C) | 45 |
| Be alyvos | Ne |
| Alyvos talpa (l) | 8.1 |
| Amperas | 18.7 |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| Maitinimo kabelis | 4 x 4 mm² |
| Paleidimo–stabdymo laikmatis | Ne |
| Automatinis tuščiosios eigos reguliavimas | Ne |
| SKU | 369213-IVR-270G3 |