Silent oil free air compressor L 6-105 + air staple gun type 80 up to 25 mm + spiral air hose 7.5 m - For the upholsterer!
302,51 €
Be PVM:
250,01 €
Be PVM:
Be PVM:
Nėra sandėlyje
SKU
36738-45427-5-4304235
| Variklio galia (AG / kW) | 0,6 AG / 0,45 kW |
|---|---|
| Oro rezervuaro talpa (l) | 6 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 8 |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 90 L/min1,5 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 48 L/min |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 66 |
| Įtampa (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
| EAN kodas | 8712418323153 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 13,8 kg |
| Ilgis (mm) | 465 mm4,65 dm |
| Plotis (mm) | 170 mm1,7 dm |
| Aukštis (mm) | 490 mm4,9 dm |
| Pavara | Tiesioginis pavaros 1:1 |
| Paleidimas | Tiesioginis |
| Variklio galia (AG / kW) | 0,6 AG / 0,45 kW |
| Cilindrai | 2 |
| Etapai | 1 |
| Siurblio apsukos (aps./min) | 1440 |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Oro rezervuaro talpa (l) | 6 |
| Cinkuotas bakas | Ne |
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 20/80 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 8 |
| Minimalus darbinis slėgis (bar) | 6 bar |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 90 L/min1,5 L/s |
|---|---|
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 48 L/min |
| Laisvo oro tiekimas (m³/h)* | 2,88 m³/h |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 66 |
| Triukšmo lygis dB(A) (4 m) | 46 |
| Triukšmo lygis dB(A) (7 m) | 41 |
| Garso sumažinimas | Taip |
| Jungties tipas | Universal |
| Pagrindinė oro jungtis (") | 1/4 |
| Oro jungčių su sankabomis skaičius | 1 |
| Reguliuojamų sankabos oro jungčių skaičius | 1 |
| Be alyvos | Taip |
| Įtampa (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Aušintuvas | Ne |
| Tarpinis aušintuvas | Ne |
| Ratai | Ne |
| Filtras su reduktoriumi | Ne |
| SKU | 36738-45427-5-4304235 |
Išėjimo našumas (l/min) yra apytikslis rodiklis, priklausantis nuo tokių veiksnių kaip įsiurbiamo oro slėgis, temperatūra ir oro drėgnumas.