Oro filtro įdėklas adsorbcinis su aktyvintomis anglimi A2 1" 3300 l/min 0.01 μm <0.005 mg/m³ - galutinis
147,54 €
Be PVM:
121,93 €
Be PVM:
Be PVM:
Nėra sandėlyje
SKU
450140-EA2
| Filtro tipas | Aktyvuota anglis |
|---|---|
| Srauto greitis (l/min) | 3300 |
| Srauto greitis (m³/h) | 198 |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Kalkuliacija su aktyviuoju anglimi, filtracijos laipsnis, susijęs su dalelėmis, kurių dydis yra 0,01um, likusio aliejaus kiekis ne didesnis kaip 0,005 mg/m3
| EAN kodas | 8712418341713 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 0,17 kg170 g |
| Ilgis (mm) | 75 mm7,5 cm |
| Plotis (mm) | 75 mm7,5 cm |
| Aukštis (mm) | 125 mm1,25 dm |
| Skersmuo (mm) | 75 |
| Serija | A |
| Elemento medžiaga | Borosilikatinės mikropluoštai (aktyvuota anglis) |
| Filtro tipas | Aktyvuota anglis |
| Keičiama kasetė | Ne |
| Atstumo jutiklis | Ne |
|---|---|
| Slėgio reduktorius | Ne |
| Likučių (nuosėdų) alyvoje koncentracija (mg/m³) | <0.005 |
| Oro jungtis (") | 1 |
| Darbinis slėgis (bar) | 0 - 16 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 16 |
| Srauto greitis (l/min) | 3300 |
| Srauto greitis (m³/h) | 198 |
| Mažiausia aplinkos temperatūra (°C) | 1.5 |
| Didžiausia aplinkos temperatūra (°C) | 45 |
| SKU | 450140-EA2 |