Kompresor śrubowy ABAC SPINN 4E I 10 400/50 200 CE | 10 bar | 5.5 KM/4 kW | 270 - 504 l/min | 200 l
148,83 €
Be PVM:
123,00 €
Be PVM:
Be PVM:
Nėra sandėlyje
SKU
4152060817
| Variklio galia (AG / kW) | 5,5 AG / 4,0 kW |
|---|---|
| Kintamas greitis (IVR) | Taip |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Džiovintuvas | Taip |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Mažiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 270 L/min4,5 L/s |
| Didžiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 504 L/min8,4 L/s |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
| EAN kodas | 6660000000132 |
|---|---|
| Svoris (kg) | 210 kg |
| Ilgis (mm) | 1 430 mm1,43 m |
| Plotis (mm) | 600 mm6 dm |
| Aukštis (mm) | 1 285 mm1,285 m |
| Pavara | V-diržo pavara |
| Paleidimas | Inverteris |
| Variklio galia (AG / kW) | 5,5 AG / 4,0 kW |
| Variklio efektyvumo klasė | IE3 |
| Oro kompresoriaus sraigtinis elementas | C43 |
| Etapai | 1 |
| Kintamas greitis (IVR) | Taip |
| Valdymo pultas | Skaitmeninis |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Oro rezervuaro talpa (l) | 200 |
|---|---|
| Cinkuotas bakas | Ne |
| Džiovintuvas | Taip |
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 100 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Mažiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 270 L/min4,5 L/s |
| Didžiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 504 L/min8,4 L/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 58 |
| Pagrindinė oro jungtis (") | 1/2 |
| Be alyvos | Ne |
| Alyvos talpa (l) | 2.50 |
| Kištuko tipas | EU |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| SKU | 4152060817 |
Išėjimo našumas (l/min) yra apytikslis rodiklis, priklausantis nuo tokių veiksnių kaip įsiurbiamo oro slėgis, temperatūra ir oro drėgnumas.