Kompresor śrubowy ABAC GENESIS I 18 13 400/50 500 CE | 13 bar | 25 KM/18.5 kW | 490 - 2465 l/min | 500 l | z osuszaczem
17 237,68 €
Be PVM:
14 246,02 €
Be PVM:
Be PVM:
Nėra sandėlyje
SKU
4152025651
| Variklio galia (AG / kW) | 25,0 AG / 18,5 kW |
|---|---|
| Kintamas greitis (IVR) | Taip |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Džiovintuvas | Taip |
| Didžiausias slėgis (bar) | 13 |
| Mažiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 490 L/min8,167 L/s |
| Didžiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 2 465 L/min41,083 L/s |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
| EAN kodas | 8058480474943 |
|---|---|
| Svoris (kg) | 635 kg |
| Pavara | Tiesioginis pavaros 1:1 |
| Paleidimas | Inverteris |
| Variklio tipas | PM |
| Variklio galia (AG / kW) | 25,0 AG / 18,5 kW |
| Variklio efektyvumo klasė | IE3 |
| Oro kompresoriaus sraigtinis elementas | C67 |
| Etapai | 1 |
| Kintamas greitis (IVR) | Taip |
| Valdymo pultas | Skaitmeninis |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Oro rezervuaro talpa (l) | 500 |
|---|---|
| Cinkuotas bakas | Ne |
| Džiovintuvas | Taip |
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 100 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 13 |
| Mažiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 490 L/min8,167 L/s |
| Didžiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 2 465 L/min41,083 L/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 69 |
| Be alyvos | Ne |
| Kištuko tipas | EU |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| SKU | 4152025651 |
Išėjimo našumas (l/min) yra apytikslis rodiklis, priklausantis nuo tokių veiksnių kaip įsiurbiamo oro slėgis, temperatūra ir oro drėgnumas.