Kamštis fi 16 mm
7,74 €
Be PVM:
6,40 €
Be PVM:
Be PVM:
Nėra sandėlyje
SKU
9ALRBO16
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
| EAN kodas | 87124182826580 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 0,032 kg32 g |
| Ilgis (mm) | 56 mm5,6 cm |
| Plotis (mm) | 47 mm4,7 cm |
| Skersmuo (mm) | 16 |
|---|---|
| Konstrukcija (medžiaga) | Poliamidas |
| Didžiausias slėgis (bar) | 13 at 40°C |
| SKU | 9ALRBO16 |