Jumper cable clamp 40 Ah black
0,90 €
Be PVM:
0,74 €
Be PVM:
Be PVM:
Nėra sandėlyje
SKU
29703
| Įtampa (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
|---|---|
| Akumuliatoriaus talpa (Ah) | 40 |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
| EAN kodas | 8712418049787 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 0,022 kg22 g |
| Ilgis (mm) | 55 mm5,5 cm |
| Plotis (mm) | 75 mm7,5 cm |
| Aukštis (mm) | 10 mm1 cm |
|---|---|
| Įtampa (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Paleidimo pagalba | Ne |
| Akumuliatoriaus talpa (Ah) | 40 |
| SKU | 29703 |