Pūstuvas su turbo šluoste komplekte su veržlėmis tipo Euro ir Orion
Sandėlyje
| Darbinis slėgis (bar) | 6 |
|---|
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Purškimo pistoletas su turbodysla komplekte su Euro ir Orion tipo gyslomis
Labai efektyvus purškimo pistoletas, įrengtas turbodysla, idealiai tinka greitam ir efektyviam dulkių ir nešvarumų šalinimui iš sunkiai prieinamų vietų. Komplekte yra gyslos, suderinamos su Euro ir Orion sistemomis, kas padidina naudojimo universalumą. Pistoletas sukurtas profesionaliems vartotojams, užtikrinant maksimalią našumą ir darbo komfortą esant 6 bar darbo slėgiui.
Raktinės savybės:
- Ilgis: 200 mm
- Plotis: 210 mm
- Aukštis: 30 mm
- Svoris: 0,28 kg
- Maksimalus oro suvartojimas: 425 l/min esant 6,3 bar
- Vidutinis oro suvartojimas: 213 l/min esant 6,3 bar
- Darbo slėgis: 6 bar
- Sriegio dydis: 1/4"
Purškimo pistoletas su turbodysla yra patikimas įrankis tiksliai paviršių valymui, idealiai tinka naudoti dirbtuvėse ir pramoninėse pneumatinių sistemų srityse. Dėl pridėtų Euro ir Orion tipo gyslų jis yra universalus ir lengvai valdomas.
| EAN kodas | 8712418000108 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 0,23 kg230 g |
| Bendras svoris (kg) | 0,332 kg332 g |
| Ilgis (mm) | 148 mm1,48 dm |
| Plotis (mm) | 280 mm2,8 dm |
| Aukštis (mm) | 20 mm2 cm |
| Didžiausios oro sąnaudos esant 6,3 bar (l/s) | 7.08 |
|---|---|
| Vidutinės oro sąnaudos esant 6.3 bar (l/min) | 213 L/min3,55 L/s |
| Didžiausios oro sąnaudos esant 6,3 bar (l/min) | 425 |
| Darbinis slėgis (bar) | 6 |
| Sriegio dydis (") | 1/4 |
| SKU | 4300002 |