15 pneumatinės įrangos priedų komplektas
Sandėlyje
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Rinkinyje:
- Puškos pūtimui
- Puškos pumpavimui
- Septynių antgalių komplektas pumpavimui
| EAN kodas | 8712418395129 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 0,64 kg640 g |
| Bendras svoris (kg) | 0,67 kg670 g |
| Ilgis (mm) | 140 mm1,4 dm |
| Plotis (mm) | 40,5 mm4,05 cm |
|---|---|
| Aukštis (mm) | 310 mm3,1 dm |
| Įrankių skaičius | 15 |
| SKU | 4300025 |