Sraigtinis kompresorius APS Basic 7 Combi G2 IVR 10 bar 7.5 AG / 5.5 kW 200 l
7 885,57 €
Be PVM:
6 517,00 €
Be PVM:
Be PVM:
Nėra sandėlyje
SKU
362907-IVR
| Variklio galia (AG / kW) | 7,5 AG / 5,5 kW |
|---|---|
| Kintamas greitis (IVR) | Taip |
| Siurblio apsukos (aps./min) | 3780 - 3240 |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Mažiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 336 L/min5,6 L/s |
| Mažiausias laisvo oro tiekimas (m³/h) | 20,16 m³/h5,6 dm³/s |
| Didžiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 756 L/min12,6 L/s |
| Didžiausias laisvo oro tiekimas (m³/h) | 45,36 m³/h12,6 dm³/s |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
| EAN kodas | 8712418429374 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Kiekis dėžėje (vnt.) | 1 |
| Svoris (kg) | 185 kg |
| Ilgis (mm) | 1 430 mm1,43 m |
| Plotis (mm) | 600 mm6 dm |
| Aukštis (mm) | 1 285 mm1,285 m |
| Pavara | V-diržo pavara |
| Paleidimas | Inverteris |
| Variklio galia (AG / kW) | 7,5 AG / 5,5 kW |
| Variklio efektyvumo klasė | IE3 |
| Kintamas greitis (IVR) | Taip |
| Siurblio apsukos (aps./min) | 3780 - 3240 |
| Valdymo pultas | ES 4000 CONNECT |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Oro rezervuaro talpa (l) | 200 |
|---|---|
| Cinkuotas bakas | Ne |
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 100/0 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Mažiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 336 L/min5,6 L/s |
| Mažiausias laisvo oro tiekimas (m³/h) | 20,16 m³/h5,6 dm³/s |
| Didžiausias laisvo oro tiekimas (l/min) | 756 L/min12,6 L/s |
| Didžiausias laisvo oro tiekimas (m³/h) | 45,36 m³/h12,6 dm³/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 61 |
| Pagrindinė oro jungtis (") | 1/2 |
| Be alyvos | Ne |
| Kištuko tipas | EU |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| SKU | 362907-IVR |
Išėjimo našumas (l/min) yra apytikslis rodiklis, priklausantis nuo tokių veiksnių kaip įsiurbiamo oro slėgis, temperatūra ir oro drėgnumas.