Sraigtinis kompresorius APS 35BD Dry 7.5 bar 35 AG/26 kW 4520 l/min
Nėra sandėlyje
| Variklio galia (AG / kW) | 35,0 AG / 26,0 kW |
|---|---|
| Kintamas greitis (IVR) | Ne |
| Oro rezervuaras | Ne |
| Džiovintuvas | Taip |
| Didžiausias slėgis (bar) | 7.5 |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 4 520 L/min75,333 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (m³/h)* | 271,2 m³/h4,52 m³/min |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Sraigtinis kompresorius APS 35BD Dry 7.5 bar 35 AG/26 kW 4520 l/min
APS 35BD Dry yra didelio efektyvumo sraigtinis kompresorius su integruotu aušinimo sausintuvu, sukurtas sunkiems pramoniniams taikymams. Jis siūlo maksimalią talpą 4520 l/min esant darbo slėgiui 7,5 bar, užtikrindamas patikimą aukščiausios kokybės suspausto oro tiekimą, pasiruošusį naudojimui.
Moderni APS-BD Dry serijos konstrukcija
Kompresorius APS 35BD Dry jungia pažangias technologijas ir tvirtą konstrukciją, užtikrindamas patikimumą ir lengvumą naudojant. Integruotas aušinimo sausintuvas pašalina drėgmę, garantuodamas 1.4.1 klasės orą pagal ISO 8573-1 standartą, todėl jis yra ideali priemonė taikymams, kuriems reikalingas aukščiausios kokybės oras.
- Integruota pavarų dėže: Maksimizuoja efektyvumą, pašalindamas energijos nuostolius ir užtikrindamas stabilias darbo charakteristikas.
- Integruotas sausintuvas: Efektyviai pašalina drėgmę iš oro, didindamas pneumatinių sistemų patikimumą ir ilgaamžiškumą.
- IE3 klasės variklis: Energiją taupantis ir patvarus, sukurtas nuolatiniam darbui, idealiai tinka intensyviems pramoniniams taikymams.
- ES 4000 Standard valdiklis: Pažangi stebėjimo ir darbo parametrų valdymo sistema realiuoju laiku.
- Aušinimo sistema: Efektyviai pašalina šilumą, užtikrindama stabilų prietaiso veikimą ir ilgina pagrindinių komponentų tarnavimo laiką.
- Žvaigždės-trikampio paleidimo modulis: Apsaugo variklį ir elektros tinklą nuo perkrovos paleidimo metu.
Talpa ir oro kokybė
Kompresorius APS 35BD Dry užtikrina stabilią 4520 l/min talpą esant 7,5 bar slėgiui, o integruotas sausintuvas pašalina poreikį naudoti išorinius oro paruošimo sistemas. Tai puikus pasirinkimas pramonės įmonėms, kurioms reikia stabilios oro kokybės parametų ir patikimumo intensyviam naudojimui.
Techniniai duomenys:
- Darbo slėgio diapazonas: 7,5 bar
- Variklio galia: 35 AG / 26 kW
- Oro srautas: 4520 l/min
- Pavaros tipas: Integruota su pavarų dėže
- Valdiklis: ES 4000 Standard
- Triukšmo lygis: 68 dB(A)
Garantija sraigtiniams kompresoriams
Mūsų sraigtiniai kompresoriai yra padengti standartine 3 metų garantija, su galimybe pratęsti iki 48 arba 60 mėnesių. Šis sprendimas užtikrina ilgalaikę apsaugą pagrindiniams komponentams ir patikimumą darbo procese.
Universalumas ir patikimumas
Kompresorius APS 35BD Dry yra prietaisas, kuris sujungia aukštą efektyvumą su pažangia funkcionalumu. Jo kompaktiška konstrukcija ir žemas triukšmo lygis leidžia jį montuoti arti darbo vietų, didinant vartotojų komfortą. Dėl integruoto sausintuvo ir tvirtų komponentų prietaisas garantuoja sklandų naudojimą net sudėtingomis sąlygomis.
Kompleksinė pramonės parama
APS 35BD Dry yra idealus sprendimas įmonėms, reikalingoms aukštos kokybės oro ir operacinės efektyvumo. Naudojant pažangias technologijas ir aukštos kokybės komponentus, prietaisas atitinka net ir pačių reikalaujančių vartotojų lūkesčius. Optimizavus veiklos kaštus ir lengvą priežiūrą, tai yra investicija į patikimumą ir efektyvumą.

| EAN kodas | 8712418392678 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 535 kg |
| Ilgis (mm) | 1 810 mm1,81 m |
| Plotis (mm) | 830 mm8,3 dm |
| Aukštis (mm) | 1 555 mm1,555 m |
| Pavara | Pavarų dėžė |
| Paleidimas | Y-? |
| Variklio tipas | AC |
| Variklio galia (AG / kW) | 35,0 AG / 26,0 kW |
| Variklio efektyvumo klasė | IE3 |
| Oro kompresoriaus sraigtinis elementas | C80 |
| Etapai | 1 |
| Kintamas greitis (IVR) | Ne |
| Valdymo pultas | ES 4000 STANDARD |
| Oro rezervuaras | Ne |
| Cinkuotas bakas | Ne |
|---|---|
| Džiovintuvas | Taip |
| Džiovintuvo įtampa (V) | 230 |
| Aušinimo oro kiekis (m³/h) | 4 800 m³/h1,333 m³/s |
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 100/0 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 7.5 |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 4 520 L/min75,333 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (m³/h)* | 271,2 m³/h4,52 m³/min |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 69 |
| Triukšmo lygis dB(A) (4 m) | 49 |
| Pagrindinė oro jungtis (") | 1 |
| Be alyvos | Ne |
| Kištuko tipas | EU |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| Maitinimo kabelis | 4 x 25 mm2 |
| SKU | 36435-BDX-7.5 |