Sraigtinis kompresorius APS 30BD Dry 10 bar 30 AG/22 kW 3320 l/min
Nėra sandėlyje
| Variklio galia (AG / kW) | 30,0 AG / 22,0 kW |
|---|---|
| Kintamas greitis (IVR) | Ne |
| Oro rezervuaras | Ne |
| Džiovintuvas | Taip |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 3 320 L/min55,333 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (m³/h)* | 199,2 m³/h3,32 m³/min |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Sraigtinis kompresorius APS 30BD Dry 10 bar 30 AG/22 kW 3320 l/min
APS 30BD Dry yra pažangus sraigtinis kompresorius su integruotu sausintuvu, sukurtas darbui sudėtingomis pramoninėmis sąlygomis. Jis siūlo 3320 l/min našumą esant 10 bar darbinio slėgio, garantuodamas patikimą ir stabilų aukštos kokybės suslėgto oro tiekimą.
Inovatyvi APS-BD Dry serijos technologija
Kompresorius APS 30BD Dry sujungia pažangius technologinius sprendimus ir tvirtą konstrukciją, kas užtikrina maksimalią efektyvumą ir ilgaamžiškumą. Integruotas sausintuvas pašalina drėgmę, garantuodamas orą, atitinkantį ISO 8573-1 klasės 1.4.1 standartą, todėl šis prietaisas yra idealus pasirinkimas pneumatinėms sistemoms, kurioms reikia aukščiausios oro kokybės.
- Tiesioginis pavara su pavarų dėže: Pašalina energijos nuostolius, užtikrindamas maksimalų galios perdavimą ir stabilų prietaiso veikimą.
- Integruotas sausintuvas: Garantuoja efektyvų drėgmės pašalinimą iš oro, didinant pneumatinių sistemų patikimumą.
- IE3 klasės variklis: Energiją taupantis, labai efektyvus, sukurtas nuolatiniam darbui sudėtingomis sąlygomis.
- ES 4000 Standartinis valdiklis: Leidžia tiksliai stebėti veiklos parametrus, optimizuojant veiklos kaštus ir užtikrinant visišką kontrolę virš prietaiso.
- Šaldymo modulis: Efektyvi šaldymo sistema pailgina svarbių komponentų tarnavimo laiką, užtikrindama patikimumą net esant intensyviam naudojimui.
Našumas ir oro kokybė
APS 30BD Dry siūlo 3320 l/min našumą esant 10 bar slėgiui, todėl tai yra idealus sprendimas įvairioms pramonės taikymo sritims, tokioms kaip pneumatiniai įrankiai, gamybos linijos ar tikslūs technologiniai procesai. Dėl integruoto sausintuvo jis pašalina išorinių oro apdorojimo sistemų poreikį, mažindamas kaštus ir supaprastindamas integraciją su esamomis įrengimais.
Techniniai duomenys:
- Darbo slėgio diapazonas: 10 bar
- Variklio galia: 30 AG / 22 kW
- Oro srautas: 3320 l/min
- Pavaros tipas: Tiesioginė su pavarų dėže
- Valdiklis: ES 4000 Standartinis
- Triukšmo lygis: 68 dB(A)
Garantiškas sraigtinių kompresorių aptarnavimas
Mūsų sraigtiniai kompresoriai yra padengti standartine 3 metų garantija, su galimybe ją pratęsti iki 48 arba 60 mėnesių. Šis sprendimas užtikrina ilgalaikę pagrindinių komponentų apsaugą ir patikimumą darbe.
Universalumas ir taupymas
Kompresorius APS 30BD Dry buvo sukurtas atsižvelgiant į taikymo lankstumą. Jo kompaktiška konstrukcija leidžia lengvai jį įrengti įvairiose vietose, o žemas triukšmo lygis (68 dB(A)) leidžia naudoti prietaisą šalia darbo vietų. Integruotas sausintuvas tampa prietaisu, paruoštu darbui sudėtingose pneumatinėse sistemose be papildomų investicijų į oro apdorojimo įrangą.
Sprendimas reikalaujantiems
APS 30BD Dry yra kompleksinis prietaisas, atitinkantis aukščiausius kokybės ir patikimumo standartus. Dėl apgalvotos konstrukcijos ir modernios technologijos naudojimo tai yra puikus pasirinkimas pramonei, ieškančiai patikimų sprendimų darbui sudėtingose aplinkose.

| EAN kodas | 8712418359763 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 520 kg |
| Ilgis (mm) | 1 320 mm1,32 m |
| Plotis (mm) | 1 555 mm1,555 m |
| Aukštis (mm) | 1 555 mm1,555 m |
| Pavara | Pavarų dėžė |
| Paleidimas | Y-? |
| Variklio tipas | AC |
| Variklio galia (AG / kW) | 30,0 AG / 22,0 kW |
| Variklio efektyvumo klasė | IE3 |
| Oro kompresoriaus sraigtinis elementas | C80 |
| Etapai | 1 |
| Kintamas greitis (IVR) | Ne |
| Valdymo pultas | ES 4000 STANDARD |
| Oro rezervuaras | Ne |
| Cinkuotas bakas | Ne |
|---|---|
| Džiovintuvas | Taip |
| Džiovintuvo įtampa (V) | 230 |
| Aušinimo oro kiekis (m³/h) | 2 300 m³/h38,333 m³/min |
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 100/0 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 3 320 L/min55,333 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (m³/h)* | 199,2 m³/h3,32 m³/min |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 68 |
| Triukšmo lygis dB(A) (4 m) | 48 |
| Pagrindinė oro jungtis (") | 1 |
| Be alyvos | Ne |
| Kištuko tipas | EU |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| Maitinimo kabelis | 4 x 25 mm2 |
| SKU | 36430-BDX |