SKU 36214-G3-13
Variklio galia (AG / kW) 20,0 AG / 15,0 kW
Kintamas greitis (IVR) Ne
Oro rezervuaras Taip
Džiovintuvas Taip
Didžiausias slėgis (bar) 13
Laisvo oro tiekimas (l/min)* 1 617 L/min26,95 L/s
Laisvo oro tiekimas (m³/h)* 97 m³/h1,617 m³/min
Įtampa (V) 400 V / 50 Hz / 3 Ph
  • heroicons/solid/check-circle Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
  • heroicons/solid/check-circle Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
  • heroicons/solid/check-circle Pristatymas per 2-5 dienas
  • heroicons/solid/check-circle Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Sraigtinis kompresorius APS 20D Combi Dry G3 13 bar 20 AG/15 kW 1617 l/min 500 l
APS 20D Combi Dry G3 yra modernus sraigtinis kompresorius, kuris sujungia diržinę pavarą, ES 4000 S valdiklį, integruotą sausintuvą ir 500 l talpos baką. Įrenginys siūlo oro srautą 1617 l/min esant maksimaliai darbinei 13 bar slėgiui, užtikrinant patikimumą ir efektyvumą reikalaujančiose pramoninėse taikymuose.
Naujausia APS-D serijos technologija
APS-D Combi Dry serija yra naujausios kartos įrenginiai, kurie sujungia pažangią suspaudimo technologiją, patobulintą aušinimo sistemą ir integruotus sausintuvus. Dėl plataus darbinio slėgio diapazono (8, 10 arba 13 bar) šie modeliai atitinka pažangių pneumatinių sistemų reikalavimus.
APS 20D Combi Dry G3 pagrindiniai privalumai:
  • ES 4000 S valdiklis – Pažangi darbo parametrų stebėsena ir servisų planavimas.
  • Aukštas našumas – 1617 l/min esant 13 bar slėgiui yra puikus sprendimas reikalaujančioms pramoninėms procesams.
  • 500 l talpa – Stabilizuoja oro tiekimą ir pašalina slėgio svyravimus sistemoje.
  • Integruotas sausintuvas – Užtikrina sausą ir aukštos kokybės orą, idealų tiksliniams taikymams.
  • Tylus veikimas – Triukšmo lygis 68 dB(A) užtikrina komfortą vartotojams.
Patvari konstrukcija ir patikimumas
Energijos efektyvumas ir taupymas
Techninė specifikacija:
  • Darbinio slėgio diapazonas: 13 bar
  • Variklio galia: 20 AG / 15 kW
  • Oro srautas: 1617 l/min
  • Bako talpa: 500 l
  • Triukšmo lygis: 68 dB(A)
  • Maitinimas: 400 V / 50 Hz / 3 fazės
Garantija sraigtiniams kompresoriams
Kompresor APS 20D Combi Dry G3 13 bar
EAN kodas 8712418415742
Gamintojas Airpress Polska Sp. z o.o.
Svoris (kg) 505 kg
Ilgis (mm) 1 940 mm1,94 m
Plotis (mm) 665 mm6,65 dm
Aukštis (mm) 1 665 mm1,665 m
Pavara V-diržo pavara
Paleidimas Y-?
Variklio tipas AC
Variklio efektyvumo klasė IE3
Oro kompresoriaus sraigtinis elementas C67
Etapai 1
Kintamas greitis (IVR) Ne
Valdymo pultas ES 4000 S
Oro rezervuaras Taip
Oro rezervuaro talpa (l) 500
Cinkuotas bakas Ne
Džiovintuvas Taip
Džiovintuvo įtampa (V) 230
Šaltnešis R134a
Apkrova (darbas / poilsis %) 100/0
Didžiausias slėgis (bar) 13
Triukšmo lygis dB(A) (0 m) 68
Triukšmo lygis dB(A) (4 m) 48
Pagrindinė oro jungtis (") 3/8
Mažiausia aplinkos temperatūra (°C) 4
Didžiausia aplinkos temperatūra (°C) 46
Be alyvos Ne
Kištuko tipas EU
SKU 36214-G3-13
Oro rezervuaro montavimo komplektas 1" 11 bar
Peržiūrėti detales