Sraigtinis kompresorius APS 20 Combi Dry X 10 bar 20 AG 1870 l/min 500 l
Nėra sandėlyje
| Variklio galia (AG / kW) | 20,0 AG / 15,0 kW |
|---|---|
| Kintamas greitis (IVR) | Ne |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Džiovintuvas | Taip |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 1 870 L/min31,167 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (m³/h)* | 112,2 m³/h1,87 m³/min |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
APS 20 Combidry X – tai 15 kW tiesioginės pavaros, pastovaus greičio sraigtinis kompresorius. Dėl kompaktiškos konstrukcijos įrenginys užima nedaug vietos, todėl gali būti montuojamas net ir ribotos erdvės vietose. Kompresoriaus našumas siekia 1870 l/min, jis komplektuojamas su 500 l suspausto oro talpa ir šaldomuoju sausintuvu. Tiesioginis elektros variklio sujungimas su sraigtiniu bloku sumažina energijos nuostolius, palyginti su diržine pavara varomais kompresoriais. Didelis sraigtinis blokas užtikrina aukštą oro srautą esant mažoms apsukoms, todėl įrenginys puikiai tinka nuolatiniam darbui. Pagrindiniai parametrai rodomi ir reguliuojami valdiklio ekrane. Didelis horizontalus alyvos radiatorius su temperatūros valdomu ventiliatoriumi užtikrina efektyvų aušinimą. Konstrukcija suprojektuota taip, kad būtų mažiau priežiūros reikalaujančių komponentų, o 3000 val. aptarnavimo intervalas leidžia sumažinti eksploatacines išlaidas. Šis kompresorius puikiai tinka didelėms autoservisų įmonėms, kėbulų remonto dirbtuvėms, taip pat naudojimui sodininkystės sektoriuje, pavyzdžiui, rūšiavimo įrenginių valdymui.
X serijos sraigtiniai kompresoriai
Nuolat investuodama į produktų vystymą, „Airpress Group“ pristato naują X serijos sraigtinių kompresorių liniją. Šie kompresoriai gaminami nuo 5,5 kW iki 37 kW galios. APS X serija siūloma dviem versijomis: pastovaus greičio ir kintamo greičio (su inverteriu). 15 kW modeliai taip pat gali būti komplektuojami su dviejų pakopų sraigtiniu bloku, kuris užtikrina didesnį našumą esant toms pačioms energijos sąnaudoms kaip ir vienpakopė versija. Priklausomai nuo poreikio, kompresoriai gali būti: kaip atskiri įrenginiai, montuojami ant oro talpos ir montuojami ant talpos su integruotu oro sausintuvu. X serijos kompresoriai pasižymi naujos kartos sraigtiniais blokais ir tiesiogine pavara, kuri sumažina energijos nuostolius. Tai patikimi, efektyvūs ir lengvai valdomi įrenginiai, užtikrinantys sklandų darbą minimaliomis sąnaudomis. Modernus valdymo pultas leidžia nuolat stebėti kompresoriaus darbą ir prireikus koreguoti parametrus. Su „Smartcontrol“ sistema užtikrinamas dar patogesnis ir efektyvesnis valdymas.
| EAN kodas | 8712418372281 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 530 kg |
| Ilgis (mm) | 1 850 mm1,85 m |
| Plotis (mm) | 820 mm8,2 dm |
| Aukštis (mm) | 1 880 mm1,88 m |
| Pavara | Tiesioginis pavaros 1:1 |
| Paleidimas | Y-? |
| Variklio tipas | AC |
| Variklio galia (AG / kW) | 20,0 AG / 15,0 kW |
| Variklio efektyvumo klasė | IE4 |
| Etapai | 1 |
| Kintamas greitis (IVR) | Ne |
| Valdymo pultas | MAM-860 |
| Galimos kalbos | Olandų, Lenkų, Anglų |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Oro rezervuaro talpa (l) | 500 |
| Cinkuotas bakas | Ne |
|---|---|
| Džiovintuvas | Taip |
| Džiovintuvo įtampa (V) | 230 |
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 100/0 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Minimalus darbinis slėgis (bar) | 6 bar |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 1 870 L/min31,167 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (m³/h)* | 112,2 m³/h1,87 m³/min |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 63 |
| Triukšmo lygis dB(A) (4 m) | 43 |
| Pagrindinė oro jungtis (") | 3/4 |
| Mažiausia aplinkos temperatūra (°C) | 10 |
| Didžiausia aplinkos temperatūra (°C) | 45 |
| Be alyvos | Ne |
| Kištuko tipas | EU |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| SKU | 369020 |