Sraigtinis kompresorius APS 10 Basic Combi Dry 8 bar 10 AG/7.5 kW 1140 l/min 500 l
Nėra sandėlyje
| Variklio galia (AG / kW) | 10,0 AG / 7,5 kW |
|---|---|
| Kintamas greitis (IVR) | Ne |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Džiovintuvas | Taip |
| Didžiausias slėgis (bar) | 8 |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 1 140 L/min19 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (m³/h)* | 68,4 m³/h1,14 m³/min |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Sraigtinis kompresorius APS 10 Basic Combi Dry 8 bar 10 AG/7.5 kW 1140 l/min 500 l
APS 10 Basic Combi Dry yra sraigtinis kompresorius, kurio našumas yra 1140 l/min esant 8 bar darbo slėgiui, idealiai tinka taikymams, kurie reikalauja nuolatinės prieigos prie aukštos kokybės suspausto oro. Įrengtas su oro sraigtintuvu, jis užtikrina švarų, sausą orą, kuris būtinas daugelyje pramoninių ir dirbtuvių taikymų, tokių kaip pneumatinio įrankių, mašinų ir gamybos sistemų energijos tiekimas. Kompresorius APS 10 Basic Combi Dry išsiskiria talpiu 500 l rezervuaru ir energiją taupančiu varikliu, kurio galia 10 AG (7.5 kW), kas užtikrina aukštą efektyvumą ir patikimumą ilgam laikui.
Pažangi APS Basic Combi Dry technologija
APS 10 Basic Combi Dry sujungia modernią suspaudimo technologiją su oro valymo sistema, kas garantuoja aukštą suspausto oro kokybę kiekvienoje taikyme. Integruotas oro sausintuvas pašalina drėgmę, taip apsaugodamas mašinas ir įrankius nuo korozijos ir pažeidimų, kuriuos sukelia drėgnas oras. Diržo pavaros sistema užtikrina efektyvų energijos perdavimą, minimalizuojant energijos nuostolius, o tylus aušinimo sistema sumažina triukšmą, generuojamą dirbant. Kompresorius taip pat lengvai valdomas ir prižiūrimas, todėl jis yra idealus sprendimas reikalaujančioms pramoninėms aplinkoms.
- Oro sausintuvas: Integruota oro valymo sistema užtikrina švarų, sausą orą be kondensato drėgmės rizikos.
- Diržo pavaros sistema: Energijos taupymas ir ilgalaikis efektyvumas, efektyviai perduodant galią.
- IE3 variklis: Variklis, turintis energijos efektyvumo klasę IE3, mažina energijos suvartojimą ir eksploatacines išlaidas.
- Aušinimo sistema: Efektyvi aušinimo sistema užkerta kelią prietaiso perkaitimui, užtikrindama patikimą veikimą sudėtingomis sąlygomis.
Našumas ir oro kokybė
APS 10 Basic Combi Dry siūlo oro srautą, kurio lygis yra 1140 l/min, kas daro jį idealiu sprendimu didelėms dirbtuvėms ir pramonės gamykloms, kur reikia greito ir patikimo pneumatinių sistemų maitinimo. Integruotas oro sausintuvas efektyviai pašalina drėgmę, tiekiant aukštos kokybės orą, atitinkantį ISO 8573-1 standartą. Kompresorius užtikrina stabilų darbą ir minimalizuoja gedimų riziką, kurią sukelia užterštas oras.
Techniniai duomenys:
- Darbo slėgio diapazonas: iki 8 bar
- Variklio galia: 10 AG / 7.5 kW
- Oro srautas: 1140 l/min
- Rezervuaro talpa: 500 l
Sraigtinių kompresorių garantija
Mūsų sraigtiniai kompresoriai apima standartinę 3 metų garantiją, su galimybe pratęsti iki 48 arba 60 mėnesių. Šis sprendimas užtikrina ilgalaikę apsaugą pagrindiniams komponentams ir patikimumą darbe.
Energijos efektyvumas ir patikimumas
Kompresorius APS 10 Basic Combi Dry yra patikimas prietaisas, kuris užtikrina nuolatinę ir efektyvią suspausto oro gamybą, skiriant minimalų energijos suvartojimą. Dėl inovatyvaus dizaino ir energiją taupančio IE3 variklio, šis kompresorius yra draugiškas aplinkai, mažinantis eksploatacijas ir CO2 emisiją. Be to, žemas triukšmo lygis ir efektyvi aušinimo sistema daro jį puikiu sprendimu taikymams, kur komfortas ir patikimumas yra prioritetas.
Taikymo universalumas
APS 10 Basic Combi Dry yra kompresorius, tinkantis plataus pramoninių, dirbtuvių, sandėlių, taip pat medžiagų apdorojimo ir gamybos įmonių taikymams. Dėl 1140 l/min našumo ir 8 bar darbo slėgio, jis puikiai tinka pneumatinio įrankių, mašinų ir sistemų maitinimui, kurios reikalauja stabilaus ir švaraus oro. Kompresorius taip pat gali būti naudojamas taikymams, kuriems reikia aukštos kokybės oro, tokioms kaip dažymas ar precizinė apdirbimo.
Investicija į kokybę ir patikimumą
Pasirinkimas kompresoriaus APS 10 Basic Combi Dry yra ilgalaikio patikimumo ir mažų eksploatacinių išlaidų garantija. Dėl inovatyvių sprendimų, tokių kaip oro sausintuvas ir energiją taupantis variklis, šis kompresorius gali atitikti intensyvių gamybos procesų reikalavimus. Tai puiki investicija, kuri užtikrins aukštą oro kokybę ir padidins jūsų gamybos efektyvumą ilgus metus.

| EAN kodas | 8712418366310 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 300 kg |
| Ilgis (mm) | 1 950 mm1,95 m |
| Plotis (mm) | 720 mm7,2 dm |
| Aukštis (mm) | 1 468 mm1,468 m |
| Pavara | V-diržo pavara |
| Paleidimas | Y-? |
| Variklio tipas | AC |
| Variklio galia (AG / kW) | 10,0 AG / 7,5 kW |
| Variklio efektyvumo klasė | IE3 |
| Oro kompresoriaus sraigtinis elementas | C55* |
| Etapai | 1 |
| Kintamas greitis (IVR) | Ne |
| Valdymo pultas | ES 4000 BASIC |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Oro rezervuaro talpa (l) | 500 |
|---|---|
| Cinkuotas bakas | Ne |
| Džiovintuvas | Taip |
| Džiovintuvo įtampa (V) | 230 |
| Šaltnešis | R134a |
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 100/0 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 8 |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 1 140 L/min19 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (m³/h)* | 68,4 m³/h1,14 m³/min |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 66 |
| Triukšmo lygis dB(A) (4 m) | 46 |
| Pagrindinė oro jungtis (") | 3/4 |
| Be alyvos | Ne |
| Kištuko tipas | EU |
| Įtampa (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| SKU | 364958-8 |