Saugioji jungtis Euro tipo 1/4" vidinis sriegis
22,99 €
Be PVM:
19,00 €
Be PVM:
Be PVM:
Nėra sandėlyje
SKU
E702
| Medžiaga | Anoduotas aliuminis/grūdintas nerūdijantis plienas/nerūdijantis plienas |
|---|---|
| Oro srautas esant 6 bar (l/min) | 1600 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Jungties dydis (") | 1/4 |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
| EAN kodas | 8712418400298 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 0,144 kg144 g |
| Ilgis (mm) | 25 mm2,5 cm |
| Plotis (mm) | 21 mm2,1 cm |
| Aukštis (mm) | 89 mm8,9 cm |
| Forma | Straight |
| Pasukamas | Taip |
| Grūdintas | Ne |
| Medžiaga | Anoduotas aliuminis/grūdintas nerūdijantis plienas/nerūdijantis plienas |
| Saugos standartas | Ne |
| Srauto reguliatorius | Ne |
|---|---|
| Kondensato atskirtuvas | Ne |
| Oro srautas esant 6 bar (l/min) | 1600 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Darbinė temperatūra (°C) | -20°C +70°C |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Jungties dydis (") | 1/4 |
| Jungties tipas | Euras |
| Sriegio tipas | Moteriškas |
| SKU | E702 |