Pūstuvas ilgas blisteryje
Sandėlyje
The images shown are for illustration purposes only and may not be an exact representation of the product you receive. Its colour may vary, and the colour version cannot be selected during the order. Differences in product appearance do not have any impact on its manufacturing quality and its use.
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
| EAN kodas | 8712418003949 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 0,25 kg250 g |
| Bendras svoris (kg) | 0,228 kg228 g |
| Ilgis (mm) | 140 mm1,4 dm |
| Plotis (mm) | 270 mm2,7 dm |
| Aukštis (mm) | 30 mm3 cm |
| Medžiaga | Aliuminis |
|---|---|
| Didžiausios oro sąnaudos esant 6,3 bar (l/s) | 7.08 |
| Vidutinės oro sąnaudos esant 6.3 bar (l/min) | 213 L/min3,55 L/s |
| Didžiausios oro sąnaudos esant 6,3 bar (l/min) | 425 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 12 |
| Antgalio dydis (mm) | 100 |
| SKU | 4300011 |