Purškiamasis pistoletas 5 bar antgalis 2.5 mm rezervuaras 400 ml
31,40 €
Be PVM:
25,95 €
Be PVM:
Be PVM:
Nėra sandėlyje
SKU
45184-2.5
| Darbinis slėgis (bar) | 5 |
|---|---|
| Jungties dydis (") | 1/4 |
| Puodelio talpa (ml) | 400 mL2 glas |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Pistols 45184 HP (High Pressure)
They are designed to apply denser coatings, including construction.
* The model is available with a 2.5 or 3mm nozzle.
Lateral arrangement of the tank allows you to precisely apply the coating also in the corners.
400 ml aluminum tank allows for the application of more aggressive coatings.
Especially recommended for painting wood, walls, composites and applying preservative layers.
| EAN kodas | 8712418392302 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 0,11 kg110 g |
| Ilgis (mm) | 175 mm1,75 dm |
| Plotis (mm) | 80 mm8 cm |
| Aukštis (mm) | 41 mm4,1 cm |
| Oro sąnaudų diapazonas (l/min) | 320-390 |
|---|---|
| Darbinis slėgis (bar) | 5 |
| Jungties dydis (") | 1/4 |
| Puodelio talpa (ml) | 400 mL2 glas |
| SKU | 45184-2.5 |