Prevost safety coupling quick ORION 8 mm hose connection with pressure button
41,65 €
Be PVM:
34,42 €
Be PVM:
Be PVM:
Nėra sandėlyje
SKU
9ASI061808
| Medžiaga | Kompozitas |
|---|---|
| Oro srautas esant 6 bar (l/min) | 800 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 12 |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
| EAN kodas | 8712418285666 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 0,09 kg90 g |
| Ilgis (mm) | 83 mm8,3 cm |
| Plotis (mm) | 30 mm3 cm |
| Forma | Straight |
| Pasukamas | Ne |
| Grūdintas | Ne |
| Medžiaga | Kompozitas |
| Saugos standartas | Taip |
| Saugos standarto tipas | ISO 4414 |
| Srauto reguliatorius | Ne |
|---|---|
| Kondensato atskirtuvas | Ne |
| Oro srautas esant 6 bar (l/min) | 800 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 12 |
| Darbinis slėgis (bar) | 2 -12 |
| Darbinė temperatūra (°C) | -10°C +70°C |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Jungties tipas | Orion / Žarnos jungtis |
| Sriegio dydis (mm) | 8 |
| SKU | 9ASI061808 |