Pistoletas pūtimui 95 cm + antgaliai
49,14 €
Be PVM:
40,61 €
Be PVM:
Be PVM:
Nėra sandėlyje
SKU
45027
| Darbinis slėgis (bar) | 6.3 |
|---|
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Aluminium behuizing
| EAN kodas | 8712418387629 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 1,3 kg |
| Ilgis (mm) | 1 086 mm1,086 m |
| Plotis (mm) | 126 mm1,26 dm |
| Aukštis (mm) | 35 mm3,5 cm |
| Didžiausios oro sąnaudos esant 6,3 bar (l/s) | 15.75 |
| Vidutinės oro sąnaudos esant 6.3 bar (l/min) | 473 L/min7,883 L/s |
| Oro sąnaudų diapazonas (l/min) | 1500 |
|---|---|
| Didžiausios oro sąnaudos esant 6,3 bar (l/min) | 945 |
| Darbinis slėgis (bar) | 6.3 |
| Sriegio dydis (") | 3/8 |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 80 |
| Antgalio dydis (mm) | 950 |
| SKU | 45027 |