Mažas betepalinis dviejų stūmoklių kompresorius LMO 4-300 10 bar 2 AG/1.5 kW 230 l/min 4 l tylus
Sandėlyje
| Variklio galia (AG / kW) | 2,0 AG / 1,5 kW |
|---|---|
| Oro rezervuaro talpa (l) | 4 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 300 L/min5 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 230 L/min3,833 L/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 91 |
| Įtampa (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Ieškai patikimo spausto oro šaltinio, kurį galėtum naudoti savo dirbtuvėse ar garaže? Tau svarbu, kad įrenginys jungtų didelį našumą su kompaktišku dydžiu?
Susipažink su mažu dviejų cilindrų LMO 4-300 kompresoriumi iš Airpress!
LMO 4-300 modelis yra idealus sprendimas tiems, kurie ieško mažo, tačiau galingesnio kompresoriaus! LMO 4-300 kompresorius skirtas meistrams ir pusiau profesionalams, kad galėtų jį naudoti namuose, garaže ar sode, o taip pat profesionalams, dirbantiems dirbtuvėse!
Švarus ir efektyvus darbas su betepalinis kompresoriumi
LMO 4-300 modelis yra betepalinis, tai reiškia, kad spausto oras, kurį gamina kompresorius, yra švaresnis nei alyviniais kompresoriais, nes darbo viduje nėra alyvos dalelių, susijusių su cilindrų tepimu. Taip pat nereikia reguliariai prižiūrėti įrenginio, kad būtų galima keisti alyvą.
Nėra alyvos turinio LMO 4-300 kompresoriuje, todėl saugiai gali pūsti elektrinius įrenginius, pašalinant komponentų pažeidimo dėl alyvos dalelių riziką.
LMO 4-300 kompresorių galima naudoti lengvoms užduotims srityse, kuriose spausto oro kokybė yra ypač svarbi, pavyzdžiui, laboratorijose. Be to, LMO 4-300 yra ypač mažas, todėl jį lengvai galima pastatyti ant stalo.

Patikimas asistentas visoms tavo užduotims – pasirink LMO 4-300 jau šiandien!
LMO 4-300 kompresorius buvo sukurtas siekiant užtikrinti našumą kompaktiškoje formoje. Dėl dviejų cilindrų, 2 AG variklio galios ir maksimalus slėgis siekiantis 10 barų, su mūsų kompresoriumi gali atlikti daugybę užduočių, nuo padangų pūtimo iki pneumatinių įrankių maitinimo.
LMO 4-300 su našumu, siekiančiu net 230 l/min, yra vienas efektyviausių mažų kompresorių. LMO 4-300 kompresorius yra pakankamai galingas, kad be problemų maitintų pneumatinius įrankius, nuo šlifuoklių iki pneumatinių gręžtuvų. Be to, šis kompresorius be problemų išpūtė paviršių, įrenginį ar vandens sistemą, taip pat pripūs padangas automobiliui ar dviračiui.
Mėgaukis patogumu dirbant su LMO 4-300!
Kodėl verta pasirinkti LMO 4-300? Šis kompresorius yra kompaktiškas, todėl lengvai galima jį laikyti ir jis neužima daug vietos dirbtuvėse ar garaže. Be to, LMO 4-300 yra nešiojamas, todėl be problemų gali jį perkelti iš vienos vietos į kitą. Šis kompresorius yra pakankamai mažas, kad galėtum jį įsidėti į automobilio bagažinę!
Būk mobilus ir pasirink LMO 4-300 iš Airpress!
| EAN kodas | 8712418423273 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 25,5 kg |
| Ilgis (mm) | 470 mm4,7 dm |
| Plotis (mm) | 355 mm3,55 dm |
| Aukštis (mm) | 370 mm3,7 dm |
| Pavara | Tiesioginis pavaros 1:1 |
| Paleidimas | Tiesioginis |
| Variklio galia (AG / kW) | 2,0 AG / 1,5 kW |
| Cilindrai | 2 |
| Siurblio apsukos (aps./min) | 1400 |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Oro rezervuaro talpa (l) | 4 |
| Cinkuotas bakas | Ne |
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 80/20 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Minimalus darbinis slėgis (bar) | 8 bar |
|---|---|
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 300 L/min5 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 230 L/min3,833 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (m³/h)* | 13,8 m³/h3,833 dm³/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 91 |
| Triukšmo lygis dB(A) (4 m) | 79 |
| Triukšmo lygis dB(A) (7 m) | 74 |
| Garso sumažinimas | Taip |
| Pagrindinė oro jungtis (") | 1/4 |
| Be alyvos | Taip |
| Įtampa (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Aušintuvas | Ne |
| Tarpinis aušintuvas | Ne |
| Ratai | Ne |
| Filtras su reduktoriumi | Ne |
| SKU | 36594 |