Kištukas 1/2" GW Euro
Sandėlyje
| Medžiaga | Žalvaris |
|---|---|
| Jungties dydis (") | 1/2 |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
| EAN kodas | 8712418330328 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 0,08 kg80 g |
| Bendras svoris (kg) | 0,043 kg43 g |
| Ilgis (mm) | 130 mm1,3 dm |
| Plotis (mm) | 85 mm8,5 cm |
| Aukštis (mm) | 35 mm3,5 cm |
| Pasukamas | Ne |
| Grūdintas | Ne |
| Medžiaga | Žalvaris |
|---|---|
| Saugos standartas | Ne |
| Srauto reguliatorius | Ne |
| Kondensato atskirtuvas | Ne |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Jungties dydis (") | 1/2 |
| Jungties tipas | Euras |
| Sriegio tipas | Moteriškas |
| SKU | 4311534 |