Dviejų cilindrų kompresorius HL 425-50 + ratų keitimo rinkinys
Sandėlyje
| Variklio galia (AG / kW) | 3,0 AG / 2,2 kW |
|---|---|
| Oro rezervuaro talpa (l) | 50 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 8 |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 392 L/min6,533 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 260 L/min4,333 L/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 94 |
| Įtampa (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Ieškote efektyvaus kompresoriaus paprastoms užduotims namuose, garaže ar mobilioje tarnyboje? Norite darbo komforto? Jums reikia prietaiso, kuris atitiktų kasdienio naudojimo reikalavimus? Pristatome mūsų kompresorių HL 425-50!
Dviejų cilindrų kompresorius HL 425-50 yra būtent tas, ko jums reikia iš savo namų kompresoriaus. Investuokite jau dabar į patikimus suslėgto oro šaltinius!
Aliejinis kompresorius – tai didelis efektyvumas ir ilga tarnavimo trukmė
Pasirinkdami aliejinį kompresorių, rūpinatės savo prietaisu! HL 425-50 modelyje aliejus naudojamas kaip tepimo priemonė cilindro bloke. Aliejaus buvimas kompresoriuje padeda vėsinimui, užkertant kelią prietaiso perkaitei dirbant. Aliejus taip pat sumažina trintį ir cilindro bloko komponentų dilimą.
Aliejinis kompresorius yra žymiai ilgaamžiškesnis nei bealiejinis kompresorius, o tinkama prietaiso priežiūra leidžia sumažinti eksploatacijos išlaidas.
Daugiau nei to, tiesioginio pavaros modelis HL 425-50 yra geresnis pasirinkimas esant mažam suslėgto oro poreikiui nei diržo pavaros. Tiesioginė pavaros sistema yra puikus pasirinkimas pusiau profesionaliems naudotojams dėl savo paprastos konstrukcijos ir mažų priežiūros sąnaudų.
Kompresorius HL 425-50 yra aprūpintas dviem greitojo sujungimo adapteriais, tai reiškia, kad vienu metu galite prijungti net du įrankius arba pneumatinius priedus. Tai leis jums sutaupyti laiko ir pagerinti savo darbo efektyvumą, nes jums nebereikės nutraukti darbo, kad pakeistumėte įrankius – mūsų kompresorius leidžia sklandžiai ir be rūpesčių pereiti tarp užduočių!

HL 425-50 – tai pusiausvyra tarp efektyvumo ir mobilumo!
Kompresorius HL 425-50 iš Airpress yra vienas iš efektyviausių modelių mėlynųjų Basic serijoje, skirtas mėgėjams, meistrams ir mobiliems tarnybos specialistams.
Modelis HL 425-50 yra visiškai mobilus! Galimybė transportuoti suslėgto oro šaltinį yra ypač svarbi profesionalams, dirbantiems mobiliose tarnybose su mažesniu suslėgto oro poreikiu, taip pat tiems, kurie naudoja kompresorių giliai sode ar skirtingose namų vietose. Todėl mūsų kompresorius HL 425-50 aprūpintas plastikiniais ratais ir ergonomine rankena, kas ne tik padidina kompresoriaus mobilumą, bet ir darbo komfortą.
Daugiau, Airpress žinome, kaip saugumas veikia prietaiso naudojimo komfortą. Todėl modelis HL 425-50 aprūpintas kompresoriaus bloko apsauga, kuri saugo tiek naudotoją, tiek patį kompresorių nuo pažeidimų ir atsitiktinių nelaimingų atsitikimų.
Modelis HL 425-50 yra idealus sprendimas naudotojams, turintiems ribotą suslėgto oro poreikį, kurie vertina mobilumą!


Sužinokite, kodėl verta investuoti į suslėgtą orą!
Kompresorius HL 425-50, turintis 260 l/min našumą ir maksimalų slėgį 8 bar, turi parametrus, kurie patenkins pagrindinių pneumatinių įrankių naudojimą. Be problemų galėsite tiekti nagus arba pneumatinius gręžtuvus, taip pat poveikinius raktus.
Papildomai, galite naudoti kompresorių HL 425-50 paviršiams ar elektriniams prietaisams pūsti, taip pat pūsti čiužinius, kamuolius ar transporto priemonių padangas!
Be to, 50 l talpos rezervuaras, kuriuo aprūpintas kompresorius HL 425-50, užtikrina pakankamą suslėgto oro kiekį pagrindinėms užduotims atlikti, nereikia dažnai paleisti kompresoriaus. Tokia talpa yra idealus kompromisas tarp mobilumo ir efektyvumo, pasiūlant tinkamą oro kiekį pagrindiniams pneumatiniams įrankiams.
Taigi kompresorius HL 425-50 be problemų susitvarkys su užduotimis, kurios reikalauja suslėgto oro jūsų namų ūkyje!
Mobilumas, lengvas naudojimas ir ilga tarnavimo trukmė yra savybės, kurios apibrėžia kompresorių HL 425-50 iš Airpress! Nepriklausomai nuo to, ar esate profesionalas dirbantis mobilioje tarnyboje, ar meistras, šis modelis tikrai atitiks jūsų lūkesčius!

Ratlankių keitimo rinkinys – viskas, ko jums reikia viename komplekte!
Šis pneumatinis ratlankių keitimo rinkinys apima viską, kas būtina gauti greitą ir efektyvų padangų keitimą. Rinkinyje yra: pneumatinis poveikinių raktas 1/2" su maksimalia sukimo galia 680 Nm, užtikrinantis didelę galią ir didelį sukimosi greitį 7000 aps./min, kas garantuoja efektyvų ratlankių keitimą, spiralinis pneumatinis žarna PU 10 m ilgio ir 12 x 8 mm skersmens užtikrina darbo patogumą, o mini tepalų dėliotojas 1/4" leidžia tinkamai sutepti prietaisą, kas didina jo ilgaamžiškumą ir našumą.
Su šiuo rinkiniu ratlankių keitimas taps paprastesnis, greitesnis ir patogesnis!
| EAN kodas | 08712418188530 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 43,5 kg |
| Bendras svoris (kg) | 44 kg |
| Ilgis (mm) | 750 mm7,5 dm |
| Plotis (mm) | 330 mm3,3 dm |
| Aukštis (mm) | 660 mm6,6 dm |
| Pavara | Tiesioginis pavaros 1:1 |
| Paleidimas | Tiesioginis |
| Variklio galia (AG / kW) | 3,0 AG / 2,2 kW |
| Cilindrai | 2 |
| Etapai | 1 |
| Siurblio apsukos (aps./min) | 2850 |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Oro rezervuaro talpa (l) | 50 |
| Cinkuotas bakas | Ne |
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 30/70 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 8 |
| Minimalus darbinis slėgis (bar) | 6 bar |
|---|---|
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 392 L/min6,533 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 260 L/min4,333 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (m³/h)* | 15,6 m³/h4,333 dm³/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 94 |
| Triukšmo lygis dB(A) (4 m) | 74 |
| Triukšmo lygis dB(A) (7 m) | 69 |
| Garso sumažinimas | Ne |
| Jungties tipas | 2 universalūs |
| Pagrindinė oro jungtis (") | 1/4 |
| Reguliuojamų sankabos oro jungčių skaičius | 1 |
| Be alyvos | Ne |
| Įtampa (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Aušintuvas | Ne |
| Tarpinis aušintuvas | Ne |
| Ratai | Taip |
| Filtras su reduktoriumi | Ne |
| SKU | 36843-45470-4304210-45481 |