CONDOR Pressure switch MDR-1 max 250 V 9.7 bar 1/4" 20 A
94,60 €
Be PVM:
78,18 €
Be PVM:
Be PVM:
Nėra sandėlyje
SKU
B9065410
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
| EAN kodas | 8712418209709 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 0,27 kg270 g |
| Ilgis (mm) | 100 mm1 dm |
| Plotis (mm) | 60 mm6 cm |
|---|---|
| Aukštis (mm) | 90 mm9 cm |
| Sriegio dydis (") | 1/4 |
| SKU | B9065410 |