Betepalinis tylus kompresorius vertikalus LMVO 40-250 + Pneumatinių vinių kalimo pistoleto kaiščiai nuo 50 iki 90 mm + spiralinė oro žarna 10 m - Meistro reikmenims!
843,08 €
Be PVM:
696,76 €
Be PVM:
Be PVM:
Nėra sandėlyje
SKU
36854-45448-5-4304226
| Variklio galia (AG / kW) | 2,0 AG / 1,5 kW |
|---|---|
| Oro rezervuaro talpa (l) | 38 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 8 |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 245 L/min4,083 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 150 L/min2,5 L/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 81 |
| Įtampa (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Rinkinys apima:
- Garso izoliacijos kompresorius be alyvos LMVO 40-250 8 bar 2 AG/1.5 kW 150 l/min 38 l (36854)
- Nagų įrankis tipo nagams 90 mm (45448-5)
- Pneumatinis spiralinis PU žarna 10 m ø 12 x 8 mm (4304210)
| EAN kodas | 8712418395594 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 40,07 kg |
| Ilgis (mm) | 500 mm5 dm |
| Plotis (mm) | 450 mm4,5 dm |
| Aukštis (mm) | 800 mm8 dm |
| Pavara | Tiesioginis pavaros 1:1 |
| Paleidimas | Tiesioginis |
| Variklio galia (AG / kW) | 2,0 AG / 1,5 kW |
| Cilindrai | 2 |
| Etapai | 1 |
| Siurblio apsukos (aps./min) | 1400 |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Oro rezervuaro talpa (l) | 38 |
| Cinkuotas bakas | Ne |
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 20/80 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 8 |
| Minimalus darbinis slėgis (bar) | 6 bar |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 245 L/min4,083 L/s |
|---|---|
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 150 L/min2,5 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (m³/h)* | 9 m³/h2,5 dm³/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 81 |
| Triukšmo lygis dB(A) (4 m) | 61 |
| Triukšmo lygis dB(A) (7 m) | 56 |
| Garso sumažinimas | Taip |
| Jungties tipas | Universal |
| Oro jungčių su sankabomis skaičius | 1 |
| Reguliuojamų sankabos oro jungčių skaičius | 1 |
| Be alyvos | Taip |
| Įtampa (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Aušintuvas | Ne |
| Tarpinis aušintuvas | Ne |
| Ratai | Taip |
| Filtras su reduktoriumi | Ne |
| SKU | 36854-45448-5-4304226 |
Išėjimo našumas (l/min) yra apytikslis rodiklis, priklausantis nuo tokių veiksnių kaip įsiurbiamo oro slėgis, temperatūra ir oro drėgnumas.