Benzininis dviejų stūmoklių kompresorius BM 100/410 (Honda GP160) 10 bar 4.8 AG / 3.6 kW 247 l/min 100 l
Sandėlyje
| Variklio galia (AG / kW) | 4,8 AG / 3,6 kW |
|---|---|
| Oro rezervuaro talpa (l) | 100 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 411 L/min6,85 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 247 L/min4,117 L/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 74 |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
Benzininis dviejų stūmoklių kompresorius BM 100/410 (Honda GP160)
Kompresorius BM 100/410 yra efektyvus ir nepriklausomas suspausto oro šaltinis, skirtas profesionalams, dirbantiems lauko sąlygomis. Įrengtas Honda GP160 varikliu, šis dviejų stūmoklių modelis pasižymi dideliu galingumu ir efektyvumu, todėl jis yra puikus pasirinkimas statybose, žemės ūkyje, sodininkystėje ir mobiliuosiuose servisų paslaugose.
Pagrindiniai techniniai parametrai:
- Honda GP160 variklis: Aukštos kokybės keturtakčio benzininio variklio galia 4,8 AG (3,6 kW) su automatinėmis dekompresijos sistema, leidžiančia lengvai užvesti ir patikimai dirbti net sunkiose lauko sąlygose. OHV konstrukcija optimizuoja degimą ir kuro efektyvumą.
- Našumas 247 l/min: Dviejų stūmoklių mechanizmas užtikrina oro srautą 247 l/min, leidžiantį efektyviai tiekti pažangius pneumatinės įrangos įrankius, kuriems reikia didelio efektyvumo.
- Darbo slėgis 10 bar: Kompresorius pasiekia maksimalų darbo slėgį 10 bar, leidžiant efektyviai taikyti įvairiose intensyviose pneumatinėse užduotyse.
- Talpa 100 L: Didelė 100 litrų talpa užtikrina tinkamą oro rezervą, leidžiančią dirbti ilgiau be dažnai pakartotinai užpildant, didinant efektyvumą.

Pažangūs konstrukciniai sprendimai:
- Aliumininis siurblys su sumažintomis apsukomis: Lengvas aliumininis siurblys mažina įrenginio svorį, o sumažintos apsukos didina kompresoriaus ilgaamžiškumą. 60 % darbo / 40 % poilsio ciklas sumažina apkrovą ir prailgina tarnavimo laiką.
- Mobilumas ir tvirtumas: Dideli pripučiami ratai ir ergonomiška rankena leidžia lengvai transportuoti kompresorių nelygiu paviršiumi.
- Vibracijos slopinimo sistema: Integruota vibracijų mažinimo sistema kelia darbo komfortą ir užtikrina įrenginio stabilumą, ypač ilgesnių operacijų metu.
Naudojimas:
Benzininis kompresorius BM 100/410 puikiai tinka visur, kur reikalingas autonominis ir galingas suspausto oro šaltinis. Puikus pasirinkimas statybos, žemės ūkio, sodininkystės bei mobiliosioms serviso paslaugoms. Dėl patvarios konstrukcijos ir aukšto našumo šis modelis patikimai veikia sudėtingomis lauko sąlygomis
Pasirinkite BM 100/410 ir gaukite efektyvų suspausto oro šaltinį, kuris tiks kiekvienoje situacijoje!
| EAN kodas | 8712418278842 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 72 kg |
| Ilgis (mm) | 1 110 mm1,11 m |
| Plotis (mm) | 520 mm5,2 dm |
| Aukštis (mm) | 940 mm9,4 dm |
| Pavara | V-diržo pavara |
| Paleidimas | Rankinis |
| Variklio tipas | Honda GX160 /4 taktų |
| Variklio galia (AG / kW) | 4,8 AG / 3,6 kW |
| Siurblio tipas | PAT38A |
| Cilindrai | 2 |
| Etapai | 1 |
| Siurblio apsukos (aps./min) | 1070 |
| Kuras | Benzinas |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Oro rezervuaro talpa (l) | 100 |
| Cinkuotas bakas | Ne |
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 60/40 |
|---|---|
| Didžiausias slėgis (bar) | 10 |
| Minimalus darbinis slėgis (bar) | 8 bar |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 411 L/min6,85 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 247 L/min4,117 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (m³/h)* | 14,82 m³/h4,117 dm³/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 74 |
| Triukšmo lygis dB(A) (4 m) | 54 |
| Triukšmo lygis dB(A) (7 m) | 49 |
| Garso sumažinimas | Ne |
| Reguliuojamų sankabos oro jungčių skaičius | 2 |
| Be alyvos | Ne |
| Aušintuvas | Taip |
| Tarpinis aušintuvas | Ne |
| Ratai | Taip |
| Filtras su reduktoriumi | Ne |
| SKU | 36762 |