Aftercooler AAC1100
1 043,19 €
Be PVM:
862,14 €
Be PVM:
Be PVM:
Nėra sandėlyje
SKU
350011
| Didžiausia įeinančio oro temperatūra (°C) | 170 °C |
|---|---|
| Oro srautas (l/min) | 1 100 L/min18,333 L/s |
| Vamzdžio dydis (") | G 1" |
| Aušinimo oro kiekis (m³/h) | 400 m³/h6,667 m³/min |
| Didžiausias slėgis (bar) | 15 |
| Ventiliatoriaus galia (W) | 40/52 |
| Įtampa (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
| EAN kodas | 8712418400144 |
|---|---|
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
| Svoris (kg) | 19 kg |
| Ilgis (mm) | 850 mm8,5 dm |
| Plotis (mm) | 300 mm3 dm |
| Aukštis (mm) | 710 mm7,1 dm |
| Ventiliatoriaus skersmuo (mm) | 250 |
| Aplinkos temperatūra (°C) | 25 |
| Įeinančio oro temperatūra (°C) | 120 °C |
| Didžiausia įeinančio oro temperatūra (°C) | 170 °C |
| Įeinančio oro santykinė drėgmė (%) | 7 |
| Oro srautas (l/min) | 1 100 L/min18,333 L/s |
|---|---|
| Srauto greitis (m³/h) | 66 |
| Vamzdžio dydis (") | G 1" |
| Aušinimo oro kiekis (l/min) | 7 495 L/min124,917 L/s |
| Aušinimo oro kiekis (m³/h) | 400 m³/h6,667 m³/min |
| Darbinis slėgis (bar) | 7 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 15 |
| Slėgio kritimas (bar) | 0,15 bar1,53 mH2O |
| Ventiliatoriaus galia (W) | 40/52 |
| Įtampa (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| SKU | 350011 |