36578-45420-S-4304206
Nėra sandėlyje
SKU
36578-45420-S-4304206
| Variklio galia (AG / kW) | 1 HP / 0,75 kW |
|---|---|
| Oro rezervuaro talpa (l) | 6 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 8 |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 126 L/min2,1 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 88 L/min1,467 L/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 78 |
| Įtampa (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
- Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis!
- Dėl mūsų žinių turite geriausią produktą.
- Pristatymas per 2-5 dienas
- Virš 65 metų patirties Europos rinkoje!
| Gamintojas | Airpress Polska Sp. z o.o. |
|---|---|
| Svoris (kg) | 20 kg |
| Ilgis (mm) | 397 mm3,97 dm |
| Plotis (mm) | 415 mm4,15 dm |
| Aukštis (mm) | 357 mm3,57 dm |
| Pavara | Tiesioginis pavaros 1:1 |
| Paleidimas | Tiesioginis |
| Variklio galia (AG / kW) | 1 HP / 0,75 kW |
| Cilindrai | 2 |
| Etapai | 1 |
| Siurblio apsukos (aps./min) | 1450 |
| Oro rezervuaras | Taip |
| Oro rezervuaro talpa (l) | 6 |
| Cinkuotas bakas | Ne |
| Apkrova (darbas / poilsis %) | 20/80 |
| Didžiausias slėgis (bar) | 8 |
|---|---|
| Minimalus darbinis slėgis (bar) | 6 bar |
| Įsiurbimo našumas (l/min) | 126 L/min2,1 L/s |
| Laisvo oro tiekimas (l/min)* | 88 L/min1,467 L/s |
| Triukšmo lygis dB(A) (0 m) | 78 |
| Triukšmo lygis dB(A) (4 m) | 58 |
| Triukšmo lygis dB(A) (7 m) | 53 |
| Garso sumažinimas | Taip |
| Be alyvos | Taip |
| Įtampa (V) | 230 V / 50 Hz / 1 Ph |
| Aušintuvas | Ne |
| Tarpinis aušintuvas | Ne |
| Ratai | Ne |
| Filtras su reduktoriumi | Ne |
| SKU | 36578-45420-S-4304206 |
Išėjimo našumas (l/min) yra apytikslis rodiklis, priklausantis nuo tokių veiksnių kaip įsiurbiamo oro slėgis, temperatūra ir oro drėgnumas.